Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Стр. 2 з 2 FirstПерший 12
Результати 11 до 20 з 20

Тема: Неправильне кодування в RSS

  1. #11
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    ОК - так що це ще питання? Тому що ми не в змозі відтворити його.

    Можливі причини, чому вона не працювала, а тепер він є, тому, що RSS канал показує інші повідомлення прямо зараз. Так що не виключено, що деякі проблеми існують, але це рідко, і ми не знаємо тепер, що це таке.

    Звичайно - це не через vBET кеш - RSS має свій власний кеш VBulletin так на RSS кеш vBET переклади не використовується взагалі (це, здається, буде краще для продуктивності).

    Я залишу цю тему відкритою на деякий час. Як я вже писав, ми не можемо відтворити його на нашому боці. Так що, якщо я можу попросити, будь ласка, контролювати ваш RSS-канал і перевірити його час від часу. Якщо ви знайшли це питання ще раз було б краще, щоб скопіювати і дати нам посилання на кожен пост, який був показаний в ваш канал RSS. Таким чином, ми зможемо поставити його на нашому тестовому форумі, див точного змісту і роботи на ньому. Будь ласка, залишайтеся на зв'язку з цією проблемою.

  2. #12
    Член
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    67

    Default

    RSS і раніше добре. Але я буду контролювати і повідомляти, якщо проблема виникає знову.

  3. #13
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від krisp View Post
    RSS і раніше добре. Але я буду контролювати і повідомляти, якщо проблема виникає знову.
    Можливо також, що це неправильно зміст з кеша В.Б. - генерується перед оновленням. Ми побачимо, робить деякі помилки будуть з'являтися в майбутньому.

  4. #14
    Член
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    67

    Default

    Існує питання:

    Якщо заголовок містить теги і мова тіла містить джерела без тегів потім RSS для вихідного мови вмирає. RSS потім показує <? XML-версія = "1.0" кодування = "UTF-8"?>, Коли джерело в тому, ISO-8859-10

    Назва:

    [* Мова = єп *] Назва англійською мовою [* / мова]

    Корпус:

    ISO-8859-10 мовою оригіналу, без тегів

    (* Вставлено в прикладі)

    Ще одне маленьке питання (дослідник тільки): RSS для джерела (ISO-8859-10 мови) (навіть коли не провокуючи вище) не може показати, дефіс в назві: - (він може показати дефіс в назві і для інших мов, хоча)
    Востаннє редагувалось krisp; 27-01-10 в 08:54.

  5. #15
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Існує не lanuguage BBCode. Я припускаю, що ви маєте на увазі langtitle BBCode.

    Питання в тому - дійсно проблема дійсно існує? Чи бачите ви неправильно контенту? ...



    Про дефіс - що саме це за знак? '_' Або '-' або щось інше ... Будь ласка, вкажіть його і дати адресу, де ми можемо бачити його. Також ви бачите цю дефіса в HTML-кодом? Якщо так, то це всього лише спосіб, як IE показує це.

  6. #16
    Член
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    67

    Default

    Якщо ви надішлете мені годин вечора, коли ви готові дивитися на це, я можу спровокувати помилку тимчасово.

    Ви отримаєте адресу нитка викликає проблему + посилання на RSS-канал.

  7. #17
    Член
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    67

    Default

    Добре ось приклад для моєї тестової форумі:

    Прямо зараз ви побачите RSS-стрічки не працює: <! [CDATA [TGO]]>

    RSS-канал містить 2 нові теми:

    1. Тема з назвою міткою англійською мовою - тіло не позначена: Engelsk міткою Тітель

    2. Нитка не помічені: URL = http://www.thegameonline.dk/showthread.php?t=16631

    Ви можете зробити RSS-стрічки, щоб працювати в дорозі.

    а) виключити теги заголовків нитки 1.
    або
    б) Видалити потік 2.

    Я pm'd ви користувач Увійти для різьблення стартера так що ви можете увійти в систему і протестувати

  8. #18
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Величезне спасибі. Я повністю бачити це прямо зараз. Ми будемо відтворювати його на нашому сервері, і ми будемо це виправити

  9. #19
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Просто хочу, щоб ви знали, що ми успішно відтворив його на нашому сервері, так що це буде скоро вирішене

  10. #20
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Виправлено. Будуть включені в 3.3.2

    Для швидкого вирішення будь ласка пором цієї інструкції:
    1. Відкрити файл / Входить / vbenterprisetranslator_class_externalParser.php
    2. Знайти код:
    PHP Code:
    $this->outputResult[$this->index] .= $toTranslate;              
    if (
    false === $cdata) {
    $this->outputResult[$this->index] .= ']]>';
    }
    return 
    false
    3. Зміна першого рядка в ньому:
    PHP Code:
    $this->outputResult[$this->index] .= vbet_getReEncoded($toTranslate); 

Стр. 2 з 2 FirstПерший 12

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •