Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 3 з 3

Тема: Занадто багато мов = погано?

  1. #1

    Default Занадто багато мов = погано?

    Під час переходу від Google на API від Microsoft, мені довелося відключити 13 мовах на мій форум, на щастя, ці мови були не дуже популярні серед наших відвідувачів. Вони склали близько 50 тисяч переглядів сторінок, у порівнянні з майже 500 тис. переглядів сторінок на інших мовах, разом узятих.

    Після відключення цих мовах я відразу ж спостерігається дві речі в Інструменти Google для веб-майстрів:
    • 1. Кількість сторінок, поповз у день майже в два рази
    • 2. Середній час сканування в два рази.


    У мене є один з двох можливих пояснення: або API Google, повільніше, або мати занадто багато мов просто неприємні наслідки, і це забирає від індексації вашого основного контенту сайту. Думки?

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Я думаю, що основною причиною є кількість запитів на Переклад API. Якщо ваша система робить багато тих, то переклад може API відповідь ви повільніше. Ось чому в нашій підказки продуктивності ми рекомендуємо dissable деяких мовах на самому початку. коли кеш заповнити, то ви можете додати більше переказів, час від часу. Оскільки більшість з кеша вже все буде добре. Крім того, якщо деякі trnaslation API має обмеження у вас не буде гальмувати ті

  3. #3

    Default

    На початку (майже 2 роки тому!) Я справді був тільки підмножина мови активні, але час ішов, я закінчував тим, що дозволяє їм усе. Вгадайте, що зробив більше шкоди, який добре!

    На жаль, наш сайт отримує так багато трафіку, що я можу реально тільки кешем до 4 днів перекладів (=> 10 Гб). Можливо, мають окремий "кеш-сервер" з кількома сотнями концертів кеш-пам'яті дані будуть краще постійне рішення, як колись Google закриває свої API я думаю, що ми будемо покладатися набагато більше, у великій мірі на кеш (див. мої інші недавні потік).

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •