Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Стр. 1 з 3 123 ОстаннійLast
Результати 1 до 10 з 21

Тема: vBGallery проблем інтеграції.

  1. #1

    Default vBGallery проблем інтеграції.

    Я пішов за інтеграцію варіантів:

    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1787

    Це моя власних правил перезапису:

    Code:
    'gallery/index\.php$' => 'gallery/'
    'browseimages\.php\?do=favorites$' => 'favorites.html'
    'browseimages\.php\?do=subscriptions$' => 'subscriptions.html'
    'browseimages\.php\?do=member&imageuser=(\d+)$' => 'imageuser-$1.html'
    'browseimages\.php\?c=(\d+)$' => 'browse-$1.html'
    'browseimages\.php\?c=(\d+)&page=(\d+)$' => 'browse-$1-$2.html'
    'browseimages\.php\?c=(\d+)&userid=$' => 'browse-$1-albums.html'
    'browseimages\.php\?c=(\d+)&userid=(\d+)$' => 'browse-$1-user$2.html'
    'browseimages\.php\?c=(\d+)&u=(\d+)$' => 'browse-$1-user$2.html'
    'browseimages\.php\?do=popimages$' => 'top.html'
    'browseimages\.php\?do=popimages&orderby=views' => 'topviews.html'
    'browseimages\.php\?do=popimages&orderby=rating' => 'toprated.html'
    'browseimages\.php\?do=popimages&orderby=posts' => 'toppost.html'
    'showimage\.php\?i=(\d+)&noignore=0&postid=(\d+)$' => 'image-$1-$2.html'
    'showimage\.php\?i=(\d+)&original=1.*$' => 'image-$1big.html'
    'showimage\.php\?i=(\d+).*$' => 'image-$1.html'
    Всі прекрасно працює в мову за замовчуванням.

    Я додав інтеграції в моїй основний файл Htaccess.:
    Code:
    # Comment the following line (add '#' at the beginning)
    # to disable mod_rewrite functions.
    # Please note: you still need to disable the hack in
    # the vBSEO control panel to stop url rewrites.
    RewriteEngine On
    
    # Some servers require the Rewritebase directive to be
    # enabled (remove '#' at the beginning to activate)
    # Please note: when enabled, you must include the path
    # to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
    #RewriteBase /
    
    RewriteCond %{HTTP_HOST} !^windows8theme\.org$
    RewriteRule ^(.*)$ http://windows8theme.org/$1 [L,R=301]
    
    RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/gallery/(.*)?$ /gallery/$2?language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]
    
    # MONTH
    <FilesMatch "\.(flv|gif|jpg|jpeg|png|ico|swf)$">
       Header set Cache-Control "max-age=2592000"
    </FilesMatch>
    
    # WEEK
    <FilesMatch "\.(js|css|pdf|txt)$">
       Header set Cache-Control "max-age=604800"
    </FilesMatch>
    
    # DAY
    <FilesMatch "\.(html|htm)$">
       Header set Cache-Control "max-age=43200"
    </FilesMatch>
    І це для моєї Htaccess в моїй галереї каталог.:

    Code:
    RewriteEngine On
    
    RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbseourl=
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteRule ^(.*)$  /vbseo.php?vbseourl=$1&vbseorelpath=./gallery/&%{QUERY_STRING} [QSA]
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/
    RewriteRule ^(.*\.php)$ /vbseo.php?vbseourl=$1&vbseorelpath=./gallery/&%{QUERY_STRING} [QSA]
    
    RewriteCond %{QUERY_STRING} !redirected=
    RewriteCond %{QUERY_STRING} language=
    RewriteRule ^(.*)$ vbenterprisetranslator_front_controller.php?redirected=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
    
    RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
    RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]
    Тим не менш, всякий раз, коли я намагаюся перевести будь-яку сторінку всередині галереї, я отримую це в моєму браузері:



    Будь ласка, допоможіть. Дякуємо.

  2. #2

    Default

    Коли я на зображення сторінки в vBGallery, і я натискаю прапор, щоб змінити мову, я отримую це:

    Попередження: включати(/home/windows/public_html/gallery//vbseo.php) [function.include]: Не зумів розкрити потік: Немає такого файлу або каталогу, в / Головна / Windows / public_html / галерея / vbenterprisetranslator_front_controller.php на лінії 35

    Попередження: Увімкніть () [function.include]: Помилка відкриття '/home/windows/public_html/gallery//vbseo.php' для включення(include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') / Головна / Windows / public_html / галерея / vbenterprisetranslator_front_controller.php на лінії 35

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Схоже, деякі правила порушені. Я бачу подвійний / в шлях до файлу, також vbseo.php файл шукається в галереї каталог, що явно невірно.

    Це тому що ви змішаної нормі. Htaccess правил з внутрішніми правилами vbseo. А всередині галереї папку правила не відносні (як звичайно), але абсолютна.

    Так можливих рішення:
    1. Вихід vbseo перенаправлення і зробити все це в Htaccess -. Це буде краще для вашої роботи, і це перевіряється спосіб інтеграції vBET з модом, які мають свій власний каталог.
    2. Змінити vBET фронт-контролера.

    Для вирішення другого, будь ласка (не перевіряв):
    1. Відкрити файл / Галерея / vbenterprisetranslator_front_controller.php
    2. Замініть кожен ім'я-каталогу (__FILE__) (Є два з них) з VBET_FORUMDIR

    Будь ласка, дайте нам ваші відгуки.

  4. #4

    Default

    Я спробував друге рішення, але отримав це:


    Попередження: Чи включають в себе (/ головна / Windows / index.php) [function.include]: Не зумів розкрити потік: Немає такого файлу або каталогу, в / Головна / Windows / public_html / галерея / vbenterprisetranslator_front_controller.php на лінії 35

    Попередження: Увімкніть () [function.include]: Помилка відкриття '/ головна / Windows / index.php' для включення (include_path ='.:/ USR / Lib / PHP: / USR / місцеві / Бібліотека / PHP ') в / Головна / Windows / public_html / галерея / vbenterprisetranslator_front_controller.php на лінії 35

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Ви замінили SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH до неправильних значенням в фронт-контролері. Будь ласка, встановіть його відповідним чином. Це перша лінія передньої код контролера:
    PHP Code:
    define('VBET_FORUMDIR''SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH'); 
    Ви можете знайти відповідне значення, використовуючи actualdirectory.php скрипт з каталогу інструментів. Всі деталі включені в інструкції по посиланню ви дали в першому пості.

  6. #6

    Default

    Quote Повідомлення від vBET View Post
    Ви замінили SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH до неправильних значенням в фронт-контролері. Будь ласка, встановіть його відповідним чином. Це перша лінія передньої код контролера:
    PHP Code:
    define('VBET_FORUMDIR''SET_HERE_FULL_FORUM_DIRECTORY_PATH'); 
    Ви можете знайти відповідне значення, використовуючи actualdirectory.php скрипт з каталогу інструментів. Всі деталі включені в інструкції по посиланню ви дали в першому пості.
    Це те, що його заміняє:

    / Головна / Windows / public_html

    точно так, як я отримав його від actualdirectory.php

    Або це має бути для галереї каталог?
    Востаннє редагувалось Taurus; 11-07-11 в 14:50.

  7. #7

    Default

    Коли я змінити його на:

    / Головна / Windows / public_html / галерея

    Потім я отримую це:


    Попередження: Require_once (/ головна / Windows / public_html / галерея / входить / vbenterprisetranslator_functions.php) [function.require-раз]: Не зумів розкрити потік: Немає такого файлу або каталогу, в / Головна / Windows / public_html / галерея / vbenterprisetranslator_front_controller.php на лінії 29

    Фатальна помилка: Require_once () [function.require]: Помилка відкриття потрібно '/ головна / Windows / public_html / галерея / входить / vbenterprisetranslator_functions.php' (include_path ='.:/ USR / Lib / PHP: / USR / місцеві / Бібліотека / PHP ') в / Головна / Windows / public_html / галерея / vbenterprisetranslator_front_controller.php на лінії 29
    Востаннє редагувалось Taurus; 11-07-11 в 14:50.

  8. #8
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Quote Повідомлення від Taurus View Post
    Це те, що його заміняє:

    / Головна / Windows / public_html

    точно так, як я отримав його від actualdirectory.php

    Або це має бути для галереї каталог?
    Так що це відповідне значення - так само, як інструкції кажуть - значення з actualdirectory.php - нічого більше.

    Я не розумію, чому ваші помилки каже, що index.php дивилися в / Головна / вікон не в / Головна / Windows / public_html
    Якщо ви внесли зміни, як це було описано то це слід розглядати в / Головна / Windows / public_html - Будь ласка, PM мені деталі доступу до FTP - Я перевірю, що саме ви маєте на ваші файли прямо зараз.
    Востаннє редагувалось vBET; 12-07-11 в 15:44.

  9. #9

    Default

    Детальніше PM'd. Дякуємо.

  10. #10
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Дякуємо за доступ. Перше, що я бачив не так - ви думаєте, для заміни ім'я-каталогу (__FILE__) до VBET_FORUMDIR як це було описано в одній з моїх попередніх постів. Але замість того, щоб ви замінили його на ім'я-каталогу (VBET_FORUMDIR). Будь ласка, виправте це і перевірка його роботи.

    . Крім того, як я бачу ваші правила в галереї Htaccess знаходяться в / vbseo.php - як я вже писав раніше зазвичай правила в каталозі є відносними не є абсолютним. Це також може бути проблемою, тому що vBET вже додає до шляху '/'. Так що, якщо після виправлення, він все ще не працює, то спробуйте замінити (в 2 місцях):
    PHP Code:
    .'/'.$_GET['redirected'
    за адресою:
    PHP Code:
    .$_GET['redirected'
    Але робіть це тільки якщо це буде необхідно - так що якщо doube / / буде неправильно для вашої системи. Так що, якщо ви побачите помилки, такі як:
    Code:
    Warning: include(/home/windows/public_html//vbseo.php) ...
    Будь ласка, скажіть зробив це допоможе.

Стр. 1 з 3 123 ОстаннійLast

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •