Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Стр. 1 з 2 12 ОстаннійLast
Результати 1 до 10 з 17

Тема: Htaccess файл повинен бути?

  1. #1

    Default Htaccess файл повинен бути?

    Text automatically translated from: Turkish to: Ukrainian
    Translated text
    Htaccess файл в установку нового типу я купив ліцензію, але не зміг.
    Htaccess файл повинен бути, як допомогти olurmusunuz.

    VBulletin 4.1.3
    vBSEO 3.6.0
    vBET 423

    Створити URL-адреси відповідно до SEO посилання консенсусу (тобто '/ EN / адреса)

    Code:
    # Comment the following line (add '#' at the beginning)
    # to disable mod_rewrite functions.
    # Please note: you still need to disable the hack in
    # the vBSEO control panel to stop url rewrites.
    RewriteEngine On
    
    # Some servers require the Rewritebase directive to be
    # enabled (remove '#' at the beginning to activate)
    # Please note: when enabled, you must include the path
    # to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
    #RewriteBase /
    
    
    RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]
    Птах на мову змінювати URL з не був onuda
    Original text
    Востаннє редагувалось vBET; 30-05-11 в 10:03. Причина: BBCode корекції

  2. #2

    Default

    Text automatically translated from: Turkish to: Ukrainian
    Translated text
    Htaccess файл, який знає, як стати форумом для цих функцій все ж?
    Original text
    Востаннє редагувалось vBET; 30-05-11 в 10:05. Причина: BBCode корекції

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Привіт. Тут ви знайдете всі хіти, як підтримувати SEO посилання:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1539

    Будь ласка, скажіть зробив це допоможе. Якщо у вас є які-небудь питання з цього приводу - будь ласка, просто запитайте

  4. #4
    VBulletin підприємства Перекладач (vBET) персонал
    Реєстрація
    Травень 2010
    Повідомлень
    1,000

    Default

    Ви використовуєте vBSEO, тому, будь ласка, використовуйте цей:

    Code:
    # Comment the following line (add '#' at the beginning)
    # to disable mod_rewrite functions.
    # Please note: you still need to disable the hack in
    # the vBSEO control panel to stop url rewrites.
    RewriteEngine On
    
    # Some servers require the Rewritebase directive to be
    # enabled (remove '#' at the beginning to activate)
    # Please note: when enabled, you must include the path
    # to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
    #RewriteBase /
    
    
    RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
    
    #************************************************************************--
    #RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    
    
    RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
    RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
    
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
    RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
    RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]
    по-друге, якщо ви хотіли б інтегрувати vbet і vBSEO - читайте інструкції щодо інтеграції з readme.html файл з цього-не-завантажити папки.

  5. #5

    Default

    Text automatically translated from: Turkish to: Ukrainian
    Translated text
    Original text

  6. #6
    VBulletin підприємства Перекладач (vBET) персонал
    Реєстрація
    Травень 2010
    Повідомлень
    1,000

    Default

    по-перше, на зображенні я бачу, що ви не використовуєте SEO посилання, так що використовуйте Htaccess правила з цього поста:
    http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post8697

    пам'ятати про vBET налаштування в AdminCP-> vBET-> головна

  7. #7

    Default

    я використовую SEO посилання, але в головну .. при натисканні на цю тему .. вона відправки посилання .. я організував всі налаштування ви можете подивитися на це питання на цей файл, що я поклав, але я не можу цього зробити, що я зробив все можливе ..

  8. #8
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Привіт.

    1. Будь ласка, дайте цілому спілкуватися помилка - це скорочення на зображенні.
    2. Як відтворювати? Куди піти на вашому форумі, щоб бачити це
    3. У цей момент я бачу, що на вашому форумі переклад не працює взагалі. Коли я збираюся будь перекладеної сторінки я бачу Увійти сторінки (навіть якщо не перевести сторінку його немає). Крім того, на такий зіпсованої сторінки я бачу в прапорів дублюється мовами коду.

    Будь ласка, встановіть nevest vBET версії. Я знаю, це вважається нестабільною, але тільки для нових функцій - ви не повинні перетворити ці далі.

    Крім того, як я бачу, vBET не була інтегрована з vBSEO - будь ласка, інтеграція також. Всі інструкції знаходяться у файлі readme.html

    Будь ласка, дайте нам знати після установки nevest vBET і описати фактичний стан питання (якщо помилки все ще egsists нам потрібно спілкуватися цілому).

    Якщо до цих пір зламаний - будь ласка, PM мені доступ деталі для панелі адміністратора і FTP - Я перевірю це все установки та інтеграції кроків було зроблено appropriatelly.

  9. #9
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Тільки що перевірив на вашому сервері. компанія не може працювати на вашому форумі, тому що Ви не перелогових інструкції для SEO посилань після того, як включив його. Також Каміль точно писали яким має бути зміст вашого .htaccess файл, і ви його проігнорували. Будь ласка перелогових даної інструкції. Необхідно встановити додаткові правила .htaccess і Каміль дав тобі в самому початку - див. тут: http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post8705

    Будь ласка, зробіть це! Держава вашого форуму не зміниться, коли ви будете ігнорувати відповіді, які ви просите. Ми можемо підтримати вас тут безкоштовно і дасть вам поради та точних описів. Якщо ви думаєте, що це занадто багато для вас, то ми можемо зробити це за вас, коли ви купуєте установки пакета: http://www.vbenterprisetranslator.co...on-service.php

    Так Є 2 способи зробити це працює:
    - Купіть установки сервісу - заплатити нам $ 30, і ми робимо це за вас.
    - Звернутися до нас за допомогою, і ми підтримуємо Вас безкоштовно пишу вам, що робити і ви робите це самі
    Але це не буде працювати, коли ви будете просити ігнорувати відповіді і замість пар інструкцій питати. Будь ласка, пара інструкцій. Додати vBET правила в файл Htaccess -. Каміль вже дав вам всю інформацію, яку має там і натяку, де шукати інтеграції інструкції vBSEO.

  10. #10
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    OK - ми зробили необхідні зміни у файли. Будь ласка, надішліть нам vBSEO CP. Також, будь ласка, переконайтеся, що ви встановили CURL і Iconv бібліотеки - ті, які необхідні і в цей момент навіть прості googletest.php сторінка не працює - є внутрішня помилка сервера. Будь ласка, дивіться PM для деталей.

Стр. 1 з 2 12 ОстаннійLast

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •