Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 5 з 5

Тема: проблема

  1. #1
    Член
    Реєстрація
    Грудень 2009
    Повідомлень
    51

    Default проблема

    Text automatically translated from: Italian to: Ukrainian
    Translated text
    Я встановив нову версію vbenterprise перекладач (2.3.5) і з цього моменту не робить мене більше переказів, а перекладені тексти порожній. Я призупинено заплановане завдання "Автоматично видаляє старі переклади з кешу", то я сарай. Як це працює? Спасибі
    Original text

  2. #2

  3. #3
    Член
    Реєстрація
    Грудень 2009
    Повідомлень
    51

    Default

    Text automatically translated from: Italian to: Ukrainian
    Translated text
    допомогу відповів тим же:
    Original text

    Привіт Марко,

    Ви посилали великий обсяг трафіку на Google AJAX API, який виглядає як це може бути зловживання або результатом помилок програмування. Тому що ви не змогли ідентифікувати себе з (опціонально) ключових API або правильно налаштування HTTP Referer (як того вимагають умови використання), ми не змогли зв'язатися з вами про це трафік.

    Я закликаю вас подивитися на наші умови використання:
    Google AJAX API Умови використання - Google AJAX API Мова - Google Code

    Будь ласка, зверніть особливу увагу на розділи, які вимагають, щоб кожен запит бути на прямий запит від кінцевого користувача, що результати повинні бути показані користувачеві (незмінений), а також правила по всьому кешування. Також зверніть увагу на вимоги навколо авторства та ідентифікації.

    Якщо ви відчуваєте, що використання вашого сайту відповідає, і вас просять надати додаткову інформацію про те, як Ваш сайт використовує API (включаючи посилання), а також включає IP-адреса вашого сервера.

    Спасибі,
    Адам Фельдман
    Менеджер по продукції, Google

    2009/12/11 Марко Гизи <sanmarco76********it>

    мазь,

    , Не так собі Дево scrivere в італійський oppure в Англійська, quindi intanto
    Прово до італійського.

    Sono l'amministratore ді Форуму ООН:
    Школа - Форум загальних знань

    че utilizza ООН плагін в Ле traduzioni basato су Google.

    Іл Problema è че так qualche Giorno ле traduzioni без compaiono più, електронна
    viene riportato questo errore:

    {"ResponseData": нульова ", responseDetails": "Підозрюваний Умови надання послуг
    Зловживання, будь ласка, зв'яжіться з ajaxapis-support@google.com. "," ResponseStatus ": 403}

    Potete risolvere в favore?

    Кредо че SIA Tutto в regola

    Спасибі

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Як я бачу, ви не використовували API ключ до заборони. Також я бачу там один дуже дивний інформація - вони кажуть, що ви не використовували заголовок реферера - 2.3.5 посилає реферер заголовка. Мені доведеться перевірити це в коді.

    Отже, як говориться в посланні - зв'язатися з ними
    Напишіть, що ви використовуєте API ключ зараз, і нова версія програми, у вас є "Працює на Google", біль результати тільки протягом 15 днів і лише на реальні запити.

    Також перевірте в журналах робить деякі фіктивні робот не поповзом вашого форуму занадто жадібно - це може бути причиною, чому Google отримати великий обсяг трафіку.

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Також, будь ласка, оновлення 2.3.6 - виявляється, що є помилка у відправці реферер заголовка.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •