Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 4 з 4

Тема: повідомлення членів поштові неперекладені

  1. #1

    Default повідомлення членів поштові неперекладені

    Привіт, чи є спосіб мати повідомлення електронною поштою, які відправляються за повідомлення і теми переведені на мову одержувача?

    Припустимо, я створюєте нову тему тут, в englsh (як я), ви отримаєте повідомлення (якщо ви підписалися) нового потоку в englsh навіть якщо ви польський і Ваше оголошення мова встановлений як для нігтів.

    Члени моєї не реагують на ці повідомлення, тому що вони вважають, що вони не зможуть відповісти на них не кажучи вже розуміють повідомлення.

    Чи можете ви допомогти?

    З повагою,
    Саймон

    vBet версії 3.4.0 для VBulletin 3.8.6 PL1

  2. #2
    VBulletin підприємства Перекладач (vBET) персонал
    Реєстрація
    Травень 2010
    Повідомлень
    1,000

    Default

    VBET не підтримує переклад електронної пошти ще.
    це вже пропонувалося в розділі FR. Я переверну цю нитку в FR розділі форуму.

  3. #3

    Default

    Ok спасибі, це збиває з пантелику членів моєї, тому я думаю, я віддам свій кодер, щоб додати модифікацію, яка копіює повідомлення якого postid з'являється в пошті і вставити його в пошту перед відправкою.

    Я дам вам знати, як він іде на

  4. #4
    VBulletin підприємства Перекладач (vBET) персонал
    Реєстрація
    Травень 2010
    Повідомлень
    1,000

    Default

    ОК не проблема - ми будемо писати тут

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •