Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 3 з 3

Тема: Уникайте помилок

  1. #1
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default Уникайте помилок

    Одна важлива річ, щоб уникнути помилок. Людина може дізнатися, що написано в його мові. Але переклад завантаженні (навіть від Google ) Це не так розумні, щоб зроблені припущення, що він знає, що повинно бути написано, але це не так. Так редакторів, яка підкреслює неправильні слова, дуже корисно мати контент, доступний для перекладу у високій якості

  2. #2

    Default

    Хм .. Як зробити користувач вводить правильно? Я знаю, що деякі з моїх користувачів використовують такі слова як "Ура" і "Наскільки мені відомо", і т.д. .. Я думаю, це буде важко зробити щось, який виправляє це.

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Не важко. Оглядачі вже орфографічних помилок. Коли я пишу це повідомлення я бачу червоне підкреслення по кожному слову, яке написано з помилками. І в мене навіть є натяки для виправлення так само, як в Слові

    Про конкретні "діалекти", чи субкультури слова - як і в кожному суб-культури люди дізнаються нові слова, коли вони стають частиною цієї субкультури (незалежно від того, що це рідною мовою чи ні). Так закордонні користувачі будуть визнавати такі слова дуже швидко - може бути, питати, що це означає, що в жебрацтво, але вони зрозуміють це

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •