Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 5 з 5

Тема: ПОВІДОМЛЕННЯ не переводять

  1. #1

    Default ПОВІДОМЛЕННЯ не переводять

    Повідомлення, не переводячи тому всі, хто не говорить по-англійськи не можете бачити повідомлення в обраній ними мовою, використовуючи прапор.

    Я натиснув російською і все змінилося до російського, за винятком повідомлення, не те, що вони передбачають також перекладати?

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default


  3. #3

    Default

    Я бачу, працював великий ... Дякуємо.

  4. #4

    Default

    Quote Повідомлення від cheick View Post
    Повідомлення, не переводячи тому всі, хто не говорить по-англійськи не можете бачити повідомлення в обраній ними мовою, використовуючи прапор.

    Я натиснув російською і все змінилося до російського, за винятком повідомлення, не те, що вони передбачають також перекладати?
    Я не бачу це "чергу на зміну сповіщень на JavaScript" в VBSEO. Це не остання версія?
    Востаннє редагувалось WilliamCaeser; 07-03-16 в 20:10.

  5. #5
    Заборонений
    Реєстрація
    Серпня 2012
    Повідомлень
    481

    Default

    Змінити повідомлення про JS, параметр Set AdminCP-&ГТ;vbseo в-&ГТ;СЕО функцій-&ГТ;віртуальні відображення HTML до Застосовувати віртуальні відображення HTML.
    Щоб перевести повідомлення додаються за допомогою JS включати параметри AdminCP-&ГТ;від vbet&ГТ;варіанти перекладу-&ГТ;перевести vBSEO повідомлень в JavaScript.
    Востаннє редагувалось Marcin Kalak; 18-12-15 в 11:36.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •