Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Стр. 1 з 2 12 ОстаннійLast
Результати 1 до 10 з 13

Тема: Допоможіть мені

  1. #1

    Thumbs up Допоможіть мені

    1) Для Set "Кількість символів перед перенесенням тексту" в 0 ", де я можу отримати цю настройку?

    2) Як я знаю, що мій форум UTF-8 charactersets якщо я бачу в HTML набір символів показує це число ISO-8859-1

    3) як я знайти цей параметр для Встановити значення CharacterSet в нижньому регістрі?

  2. #2
    Заборонений
    Реєстрація
    Листопад 2010
    Повідомлень
    95

    Default

    Привіт


    1)
    Як описано в Do-Not-завантаження -> readme.html файл:
    Всі конфігурації поруч CharacterSet зроблені панелі адміністратора-> Settings-> Options-> - Показати всі налаштування -
    Ви можете знайти цю опцію в Тема Опції екрана (showthread) розділ
    Повідомлення: За даними на ваше друге запитання, здається, що ваш форум повинен бути в кодуванні UTF-8 форматі, так що пам'ятаєте, що цей крок необхідний, тільки НЕ для UTF-8 кодування.

    2)
    Якщо вона встановлена в ISO-8859-1, то ваш форум не в UTF-8, тому що це значення "кодування" атрибут для настройки HTML тип вмісту в шаблон 'headinclude ... для кожної сторінки вашого форуму
    Пам'ятати, Що цей параметр повинен бути встановлений тільки один раз безпосередньо перед будь-яким повідомлень написані на ваш форум! Це тому, що це може бути ха-безладдя, при зміні його пізніше.
    Якщо вам дійсно необхідно внести зміни, ви можете прочитати про це в Do-Not-завантаження -> readme.html файл в Часті питання розділ

    3)
    Це не установка Просто прочитати її ще раз -> Набір CharacterSet значення в нижньому регістрі <- Це значить, ви повинні встановити CharacterSet значення в нижньому регістрі (не літерами). Це установка в:
    Панель адміністратора -> Мови та фрази -> Мова менеджер
    Ви повинні написати UTF-8 замість UTF-8

  3. #3

    Default

    1), так як на вашу думку, ми повинні змінити наш форум формату перетворити в UTF-8 або просто залишитися в поточних умовах?

    2) Є дуже важливим, має налаштування в UTF-8?

    3) коли я змінити цю настройку з $ Vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbseo_filter_replace_text ($ TTL); до $ Vbseo_gcache_thread ['seotitle'] = vbet_vbseo_filter_replace_text ($ TTL); Мій портал став порожнім. Так як її вирішити?

    4) Як я можу повернутися до нашої основної форум мову після перекладу ірландську мову за допомогою цього vbtranslator
    подібно abc.com / forum.php? мова = га назад до abc.com / forum.php

    5) Чому після того, як використовувати цей плагін і конвертувати в іншу мову, моя статистика плагін, який показує верхній постер, нову тему, нову посаду і інші не слідувати, щоб перетворити. Як це зробити? Ще раз опис наших в кожній секції в нашому Підфоруми також не слідувати, щоб конвертувати теж. Як це виправити?

    6) Як змінити прапор дизайн?

    7) Як я можу знайти файл. Htaccess в моєму форумі слідувати цій інструкції?
    vBSEO інтеграції

    мій форум: cutimalaysia.my

    8) Чому на моїй CMS VBulletin, не показали прапор?
    Востаннє редагувалось vBET; 04-12-10 в 11:30. Причина: Погані URL-адрес

  4. #4
    VBulletin підприємства Перекладач (vBET) персонал
    Реєстрація
    Травень 2010
    Повідомлень
    1,000

    Default

    1) Ви можете залишитися в поточній настройки. Якщо ви не використовуєте UTF-8 форум щойно встановили цей параметр: Кількість символів Перед Обтікання тексту до 0

    2) ні це не важливо, але якщо у вас є НЕ UTF-8 charactersets будь ласка, всі важливі кроки з readme.html файл з Do-Not-завантаження Фордер НЕ UTF-8 charactersets форум

    3) будь ласка, зробіть все інтеграції з vBSEO всього в декількох кроків від readme.html файл з Do-Not-завантаження папку. Всі кроки. Я був на вашому форумі і в ваших посиланнях не переводяться. Ви повинні інтегрувати дві vBSEO файли:
    _createurl.php
    _url.php

    Якщо буде ще раз (порожня сторінка), будь ласка, спробуйте знайти в файлі протоколу ім'я питання. Цей файл журналу на сервері. (Ви можете попросити abaut цього хоста вашого провайдера)

    4)
    Code:
    abc.com/forum.php?language=ga
    це не SEO url. Якщо ви хочете мати посилання без ?мова параметр - будь Ласка, інтегрувати ваш url для SEO.
    Будь ласка:
    1. перейти до AdminCP-> vBET-> головна
    2. набір Тип посилання до VBSEO_URI
    3. набір Тип перекладу посилання щоб створити URL-адреси по SEO посилання консенсусу (тобто '/ванні/адреса')
    4. редагувати свої .htaccess файл (додати все від vbet rulse перед vBSEO правила ви можете знайти його .htaccess файл Do-Not-завантаження папка)

    Як повернутися на головну мову? Просто натисніть кнопку на головній прапор мови (для нашого форуму - це англійський прапор)

    5) Будь ласка, поясніть це краще. Будь ласка, вставте тут URL, щоб нитка з цією проблемою. Чи використовуєте ви спеціальні Mod?

    6) Ви можете змінити прапори позиції. Щоб зробити це - будь ласка:
    1. перейти до AdminCP-> vBET-> Прапори
    2. набір Прапори Місце опції як такої ви хочете мати. Якщо ви встановите Звичай - Ви повинні покласти $ Vbenterprisetranslatorflags в шаблон вручну.

    7) Де? перейдіть на FTP (за деякими менеджер, як Total Commander) і перейти до кореневої папки форуму. Внизу ви повинні мати ваш. Htaccess файл.
    вбет htaccess файл ви можете знайти в Do-Not-завантаження папку. Поставив від vbet правила перед vBSEO правила.

    8) я був на вашому форумі, і я бачу прапори, тому, будь ласка, поясніть це питання краще і вставте сюди URL на сторінку з питанням (якщо можна)
    Востаннє редагувалось kamilkurczak; 03-12-10 в 19:48.

  5. #5

    Default

    Quote Повідомлення від Cuti Malaysia View Post
    1) Для Set "Кількість символів перед перенесенням тексту" в 0 ", де я можу отримати цю настройку?

    2) Як я знаю, що мій форум UTF-8 charactersets якщо я бачу в HTML набір символів показує це число ISO-8859-1

    3) як я знайти цей параметр для Встановити значення CharacterSet в нижньому регістрі?
    тому я хочу підтвердити, мій форум налаштування зараз знаходиться в НЕ UTF-8 charactersets? чи правильно це?

    Quote Повідомлення від kamilkurczak View Post
    1) Ви можете залишитися в поточній настройки. Якщо ви не використовуєте UTF-8 форум щойно встановили цей параметр: Кількість символів Перед Обтікання тексту до 0

    2) ні це не важливо, але якщо у вас є НЕ UTF-8 charactersets будь ласка, всі важливі кроки з readme.html файл з Do-Not-завантаження Фордер НЕ UTF-8 charactersets форум

    3) будь ласка, зробіть все інтеграції з vBSEO всього в декількох кроків від readme.html файл з Do-Not-завантаження папку. Всі кроки. Я був на вашому форумі і в ваших посиланнях не переводяться. Ви повинні інтегрувати дві vBSEO файли:
    _createurl.php
    _url.php

    Якщо буде ще раз (порожня сторінка), будь ласка, спробуйте знайти в файлі протоколу ім'я питання. Цей файл журналу на сервері. (Ви можете попросити abaut цього хоста вашого провайдера)

    4)
    Code:
    abc.com/forum.php?language=ga
    це не SEO url. Якщо ви хочете мати посилання без ?мова параметр - будь Ласка, інтегрувати ваш url для SEO.
    Будь ласка:
    1. перейти до AdminCP-> vBET-> головна
    2. набір Тип посилання до VBSEO_URI
    3. набір Тип перекладу посилання щоб створити URL-адреси по SEO посилання консенсусу (тобто '/ванні/адреса')
    4. редагувати свої .htaccess файл (додати все від vbet rulse перед vBSEO правила ви можете знайти його .htaccess файл Do-Not-завантаження папка)

    Як повернутися на головну мову? Просто натисніть кнопку на головній прапор мови (для нашого форуму - це англійський прапор)

    5) Будь ласка, поясніть це краще. Будь ласка, вставте тут URL, щоб нитка з цією проблемою. Чи використовуєте ви спеціальні Mod?

    6) Ви можете змінити прапори позиції. Щоб зробити це - будь ласка:
    1. перейти до AdminCP-> vBET-> Прапори
    2. набір Прапори Місце опції як такої ви хочете мати. Якщо ви встановите Звичай - Ви повинні покласти $ Vbenterprisetranslatorflags в шаблон вручну.

    7) Де? перейдіть на FTP (за деякими менеджер, як Total Commander) і перейти до кореневої папки форуму. Внизу ви повинні мати ваш. Htaccess файл.
    вбет htaccess файл ви можете знайти в Do-Not-завантаження папку. Поставив від vbet правила перед vBSEO правила.

    8) я був на вашому форумі, і я бачу прапори, тому, будь ласка, поясніть це питання краще і вставте сюди URL на сторінку з питанням (якщо можна)

    1) після я зробити деякі конфігурації, всі умови для активного зробити vbtranslator і може конвертувати мови і правильно посилання прямо зараз?

    2) Чи є це tranlsator VBulletin ж точний переклад з Google Translate?

    3) після перевірки я якась частина на моєму форумі це does't зміни
    Наприклад цим посиланням, http://www.cutimalaysia.my/ga/f269/berita-ekonomi

    але це повідомлення може конвертувати corectly
    http://www.cutimalaysia.my/ga/airgea...-rm2-20-a/t756

    Для Вашого відома мій основна мова на малайською мовою. Будь ласка, допоможіть мені посиланням все на це питання?
    Востаннє редагувалось Cuti Malaysia; 04-12-10 в 13:59.

  6. #6
    VBulletin підприємства Перекладач (vBET) персонал
    Реєстрація
    Травень 2010
    Повідомлень
    1,000

    Default

    Quote Повідомлення від Cuti Malaysia View Post
    тому я хочу підтвердити, мій форум налаштування зараз знаходиться в НЕ UTF-8 charactersets? чи правильно це?




    1) після я зробити деякі конфігурації, всі умови для активного зробити vbtranslator і може конвертувати мови і правильно посилання прямо зараз?

    2) Чи є це tranlsator VBulletin ж точний переклад з Google Translate?

    3) після перевірки я якась частина на моєму форумі це does't зміни
    Наприклад цим посиланням, Eacnamaíoch Nuacht

    але це повідомлення може конвертувати corectly
    Airgeadra Malartú 1 USD; RM2.20?

    Для Вашого відома мій основна мова на малайською мовою. Будь ласка, допоможіть мені посиланням все на це питання?
    Ви можете перевірити свій форум обстановці. Просто зайдіть на AdminCP-> Мови і фрази-> Language Manager-> Edit Settings-> HTML Набір символів
    Якщо ви використовуєте не UTF-8 - це нормально!

    1) я був на вашому форумі та перекладів працює добре. Переклад в URL з vBSEO робіт GOOT (у вас є хороша інтеграція в даний час)

    2) Так, vBET робіт на двигуні перекладач Google

    3) Я був на вашому форумі та перекладів працює добре. Де ж проблема? Поясніть краще, будь ласка

  7. #7

    Default

    Quote Повідомлення від kamilkurczak View Post
    Ви можете перевірити свій форум обстановці. Просто зайдіть на AdminCP-> Мови і фрази-> Language Manager-> Edit Settings-> HTML Набір символів
    Якщо ви використовуєте не UTF-8 - це нормально!

    1) я був на вашому форумі та перекладів працює добре. Переклад в URL з vBSEO робіт GOOT (у вас є хороша інтеграція в даний час)

    2) Так, vBET робіт на двигуні перекладач Google

    3) Я був на вашому форумі та перекладів працює добре. Де ж проблема? Поясніть краще, будь ласка

    1) питання я не можу зробити різний або UTF-8 або ні, на мій HTML набір символів, це показати цей характер ISO-8859-1 <<<Це це UTF-8 чи ні. Будь ласка, підтвердіть.

    2) Так, значить, що Vbet на нашому порталі сайт працює правильно?

    3) Чому прапор для перекладача VBulletin на нашому порталі в цьому посиланню http://www.cutimalaysia.my/iklan/index.php не показали?
    Востаннє редагувалось Cuti Malaysia; 06-12-10 в 20:42.

  8. #8
    VBulletin підприємства Перекладач (vBET) персонал
    Реєстрація
    Травень 2010
    Повідомлень
    1,000

    Default

    1) ISO-8859-1 це не UTF-8 і це нормально
    2) переклад працює добре, але коли я спробував перевести повідомлення відображається на вашому мод (на JavaScript), це не спрацювало. Таким чином, ми повинні інтегрувати наш мод з вашого мода.

    Будь ласка, зробіть нову тему в розділі інтеграції та описати цей мод (дасть нам ім'я та адресу для цього мода. Це безкоштовно мода чи ні?)

    3) Я перевірю це.

  9. #9

    Default

    Plase перевірити вечора

  10. #10

    Default

    Quote Повідомлення від kamilkurczak
    переклад працює добре, але коли я спробував перевести повідомлення відображається на вашому мод (на JavaScript), це не спрацювало. Таким чином, ми повинні інтегрувати наш мод з вашого мода.

    Будь ласка, зробіть нову тему в розділі інтеграції та описати цей мод (дасть нам ім'я та адресу для цього мода. Це безкоштовно мода чи ні?)
    що ти маєш на увазі наступне вище insturction. Я не undertand. Що ви розумієте про моду??
    Востаннє редагувалось mateuszr; 09-12-10 в 08:19. Причина: використовувати "цитата", а не жирний текст

Стр. 1 з 2 12 ОстаннійLast

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •