Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 9 з 9

Тема: Прапори сортування

  1. #1

    Question Прапори сортування

    Чи може бути шлях, щоб ми могли сортувати прапорами, як ми хочемо, щоб вони з'явилися в AdminCP, я маю на увазі, як варіант?

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Я думаю, що це можливо. Де вона повинна бути включена - для всіх місць, де прапори відображаються (наприклад, що випадають меню, прапори, реєстраційну форму)?

  3. #3

    Default

    Так, скрізь було б супер.

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    ОК, це буде

  5. #5

    Default

    Де ця опція в 3.3.1? Це було запропоновано в листопаді, тому я здогадався, що це збиралося бути включені як ви сказали.

  6. #6
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Привіт. Ні, це не входить поки що. Вибачте - ми зробили реліз 3.3.0 швидше, ніж це було заплановано та 3.3.1 була тільки помилка фіксації релізі.

    Поки ми не включають прапори сортування в офіційному релізі ви можете використовувати це рішення:
    1. Відкрити / входить / vbenterprisetranslator_functions_lang.php
    2. Пошук по сайту:
    Code:
    $vbet_SupportedTranslations = array ('af'=>'Afrikaans','sq'=>'Albanian','ar'=>'Arabic', 'be'=>'Belarusian','bg'=>'Bulgarian','ca'=>'Catalan','zh-CN'=>'Chinese','hr'=>'Croatian','cs'=>'Czech','da'=>'Danish','nl'=>'Dutch','en'=>'English','et'=>'Estonian','tl'=>'Filipino','fi'=>'Finnish','fr'=>'French','gl'=>'Galician','de'=>'German','el'=>'Greek','iw'=>'Hebrew','hi'=>'Hindi','hu'=>'Hungarian','is'=>'Icelandic','id'=>'Indonesian','ga'=>'Irish','it'=>'Italian','ja'=>'Japanese','ko'=>'Korean','lv'=>'Latvian','lt'=>'Lithuanian','mk'=>'Macedonian','ms'=>'Malay','mt'=>'Maltese','no'=>'Norwegian', 'fa' => 'Persian', 'pl'=>'Polish','pt'=>'Portuguese','ro'=>'Romanian','ru'=>'Russian','sr'=>'Serbian','sk'=>'Slovak','sl'=>'Slovenian','es'=>'Spanish','sw'=>'Swahili','sv'=>'Swedish','zh-TW'=>'Taiwanese','th'=>'Thai','tr'=>'Turkish','uk'=>'Ukrainian','vi'=>'Vietnamese','cy'=>'Welsh','yi'=>'Yiddish');
    3. Зміна порядку пар.

    Ще раз вибачте, що він не був включений ще

  7. #7

    Default

    О, я бачу. Добре, тоді. У всякому разі, дякую за тимчасове рішення.

  8. #8
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Цікаво, про проблеми продуктивності - сортування кожного разу це не ефективно. Коли у нас є зміни просто змінити його в код. Я розумію, що це не приємно зміни коду, але це набагато краще для продуктивності і здається, що не дуже користувачі дійсно необхідно відсортувати їх прапори на панелі адміністратора.

    Я можу змінити його статус знову в "Беручи до уваги". Якщо хтось інший також повинен мати це настроюваний вкажіть ваш голос тут. Якщо це дійсно необхідно, ми будемо підтримувати його. Якщо він не потрібний для більшої кількості користувачів, ми залишимося на швидке вирішення виправити. Чи можна для вас Cybershaolin?

  9. #9
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Немає відповіді і ніяких інших голосів - це на даний момент цей запит вважається відхиленою і підтримується тільки як простий модифікації коду.

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •