Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 5 з 5

Тема: Проблеми з Google Sitemap

  1. #1

    Default Проблеми з Google Sitemap

    Привіт їм все ще виникають проблеми з картами Google сайту, додається попередження і нижче (крім карти сайту Google, який був для X) являє собою зразок одного з карти сайту, які показують попередження
    Повторіть 5 листопада 2010
    Карта сайту помилок і попереджень

    Детальніше Стан лінії
    - URL-адрес не послідувало
    Коли ми перевірили кілька URL-адрес з вашого файлу Sitemap, ми виявили, що деякі URL, перенаправлення на інші місця. Ми рекомендуємо, щоб ваша карта сайту містять URL-адрес, які вказують на кінцевий пункт призначення (цільової перенаправлення) замість перенаправлення на іншу адресу. Помилка HTTP: 302
    URL: 2003 діаграми не відображаються належним чином в 2007 році - Кодекс клітці Форум
    Проблема виявлена: 7 листопада 2010
    Ви можете допомогти?

    З якоїсь дивної причини я не можу завантажити 7kb текстовий файл, якщо ви увійти в контакт я дам вам URL, щоб завантажити це!
    Востаннє редагувалось Simon Lloyd; 08-11-10 в 12:01.

  2. #2
    VBulletin підприємства Перекладач (vBET) персонал
    Реєстрація
    Травень 2010
    Повідомлень
    1,000

    Default

    ОТЖЕ, будь ласка, надішліть мені ПМ з цим посиланням. Спасибі

  3. #3

    Default

    PM послав

  4. #4
    VBulletin підприємства Перекладач (vBET) персонал
    Реєстрація
    Травень 2010
    Повідомлень
    1,000

    Default

    добре я буду перевіряти його
    EDITED
    Я буду перемістити його в інтеграції форуму
    Востаннє редагувалось kamilkurczak; 08-11-10 в 13:52.

  5. #5
    VBulletin підприємства Перекладач (vBET) персонал
    Реєстрація
    Травень 2010
    Повідомлень
    1,000

    Default

    Добрий день,
    Я перевірив посилання з вашого файлу і вони призводять до відповідних тем належним чином.
    Може бути, це був випадковий відсутності підключення до Google і сайт не кешуються. Ці посилання працюють зараз, так у мене немає нічого, щоб перевірити.
    Якщо ви можете знайти в даний час URL з цією проблемою. Будь ласка, пишіть тут про це нам.
    Спасибі

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •