Важливий: Ця сторінка використовує кукі (cookies). Використовуючи справжній сайт, не вимикаючи кукі в браузері, означає, що ви згодні для його використання.
Купити зараз! Особливості Завантаження

Заробляйте з нами!

Якщо ви хотіли б почати заробляти гроші з vBET приєднатися до Партнерська програма.
Результати 1 до 4 з 4

Тема: Інтеграція з MGC_Chatbox_Evo

  1. #1

    Default Інтеграція з MGC_Chatbox_Evo

    Привіт у мене є MGC_Chatbox_Evo на моєму сайті, переклад мода переводить зауважує ... і т.д., але не переводить текстову чату для написання повідомлень, також не переводити повідомлення у вікні повідомлень, є в будь-якому випадку, щоб отримати ці переводити занадто ?

    З повагою,
    Саймон

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    На даний момент ми не інтегровані в цей мод. Ми можемо допомогти мода автор зробив інтеграції на його боці, якщо він буде зацікавлений.

    На даний момент у нас є довгий список функцій для рідної vBET, яка буде використовуватися всіма користувачами. Проте ми маємо на увазі, щоб підтримувати принаймні деяких модів для чату, якщо це буде можливо (це може вимагати внесення змін до їх код).

    Інтеграція випадків окремий форум тут - так що я перемістити його в потрібне місце

  3. #3

    Default

    Спасибі й мої вибачення

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штабу) vBET's Avatar
    Реєстрація
    Жовтень 2009
    Повідомлень
    3,037

    Default

    Нема за що вибачатися - ми тут для допомоги Вам і підтримка порядку на форумі

Мітки цієї теми

Ваші права

  • Ви не може створювати нові теми
  • Ви не може відповідати на повідомлення
  • Ви не може прикріплювати вкладення
  • Ви не може редагувати свої повідомлення
  •