КПК

Перегляд повної версії: підтримка питання



cosy
12-01-10, 18:35
я хочу знати про підтримку:
які терміни підтримка охоплює?
скільки чол може дати підтримку в разі vbet захворів? або не в змозі відповісти на форумах

vBET
13-01-10, 22:39
Існує немає тимчасових рамок для підтримки. Якщо ви є нашим клієнтом, ви отримаєте підтримку для нас. Звичайно, коли деякі vBET версія буде застарілим (дуже старий), то ми будемо рада зробила оновлення нових версій рішень для старих проблем.

Будь ласка, опишіть "чел".

Konstantin
19-02-10, 14:21
Будь ласка, опишіть "чел".



Закон про держзакупівлі - люди

vBET
19-02-10, 15:12
Очевидно, що ми не такі великі, як Jelsoft, з vBSEO команда ще;) На даний момент я офіційним голосом підтримку і в мене є посильну допомогу в цій галузі, якщо це буде необхідно.

Невелика підтримка надається щоденно, а не 24 / 7, але кожен день. Я писав в основному, тому що це може статися, що у свята або раз на кілька вихідних повідомлень буде чекати трохи довше.

Сподіваюся, що це відповідь задовольнить вас:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1