Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 5 , 5

Konu: Sitemin X52 endeksli varlık değildir?

Kıdemli Üye

Exclamation Sitemin X52 endeksli varlık değildir?

Merhaba vbseo olmadan vbseo sitemap generator kullanıyorum, ben sadece benim tercüme Mesajları google dizine ve kontrol ettim ve veritabanındaki tüm 52 dilde buldum fark ettik bu yana bunun için en iyi ayarı bilmek istiyordu (çeviriler çalışan), sadece benim forum ana dili olanlar google endekslidir.

Birisi ben, yanlış veya olmayan yazmak bir şey yapmış olabilir bu yana yapılandırma konusunda bana yardımcı olabilir misiniz?

Bunu anlamıyorum, çünkü ben başka bir yerde Sorun var mı?

Saygılarımızla

Kıdemli Üye

Hiç kimse mi?

Tüm bu başarı öyküleri neden öyle şanssız ile?

Yabancı ziyaretçi geliyor (çok) ve yabancı Google ekler (çok) ama (yok) dilini tercüme indeksleme görmüyorum!?

Üye

Bazı üyeler bir göz atın, böylece url gönderebilir miyim?

Bu değer ne için, ben 10 ya da en popüler dilleri çevirmek için daha iyi bulundu. Konuda bir ilgi olabilir zengin ülkeler ile başlayın. Örn. bir futbol forumu, Japon ve Güney Kore de yer alacak Avrupa dilleri (İspanyolca ve Portekizce de Güney Amerika'da konuşulan) tercüme ediyorum.

Türkiye kişi başına $ 1.800 USD GSYİH düşünün, yaklaşık $ 94.000 ABD Doları Norveç karşılaştırın. Pek çok Afrika ülkelerinde kişi başına düşen GSYİH $ 500 p / a altında

Hangi ülkeler satın alacak kullanıcılar ve harcama reklamverenler içeren olasılığı daha yüksektir?

Googlebot, web sitenizin ayda 1 milyon sayfalarını tarama ise, Fransızca ya da Norveç sayfaları veya Filipinli veya Afrikaans sayfaları taramakta istersiniz?

Sitenizi görmeden, ben çoğu kişi 52 dilde endeksli almaya çalışırken deli sanıyor. Birkaç varlıklı ekonomileri daraltmak ve bu konsantre.

Kıdemli Üye

Cep ilgili siteler.
    Her neyse, bu başarı hikayesi onları al: http://www.vbenterprisetranslator.co...24200-day.html

dedi ve o google içinde endeksli 12.000 URL'ler gitti ve şu anda 130.000 'i aşkın ve hala tırmanma, ben 52x ile 61000 BB önce 59100 vardı??

http://www.vbenterprisetranslator.co...ess-story.html kadar geri gider benim belleğimde her zaman önerilir çünkü, burada sahibi (bu sorun olabilir?) bir site haritası kullanarak olmadan başka bir başarı hikayesi olan bir site haritası kullanıyorum??

PS. Çünkü her şey benim için biraz çok genel mi daha kurulum ayrıntıları bu başarı öyküleri koymak?

Saygılar
    Last edited by mario06; 28-06-10 at 06:45.

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Google henüz sayfalarınızın daha endeksli niye bize soran olduğunu lütfen unutmayınız - Google soru ...
    Yine de size bazı ipuçları verebilir:
    1. Robots.txt ne engelleyen emin olun ve orada son değişiklikleri ne zaman yapıldı. Üye sayfaları gibi, bizim önerimiz gibi (son 2-3 ay içinde) son günlerde bazı siteleri engelleme başladı, daha sonra Google, yeni siteler dizine değil sadece, aynı zamanda bir dizinden bloke kaldırır.
    2. Google, kendi bilmiyor algoritmalar dizin sayfaları tarar ve hala bazı bu bilinen hakkında düşünüyor. Yani Page Rank Google dizin siteleri hakkında ne kadar hızlı güncelleyecek belirleyecek.
    3. Powered BB sürümü 3.6 tarafından desteklenen var resmi olarak değil.tüm arşiv sayfalarında BB yüklemeden sonra kırıldı bu yüzden, x ve. Son zamanlarda bu sorunu çözdük - arşiv forum tekrar çalışıyor. Hala powered hata nedeniyle tercüme forum Arşiv sayfalarında bu da Google (bu Linkleri forum Arşiv sayfalarında olduğundan) tercüme konuları arşiv sayfaları bulamaz dizin değil çalışmıyor. Sadece hatırlatma olarak - lütfen ayrıntılar için buraya bakınız: http://www.vbenterprisetranslator.co...bug-found.html

Site haritası Hakkında - kullanıcılar tarafından yazılmış mesajların kullanıcılar tarafından yazılı olduğunu lütfen unutmayın

Yine, başarı öyküleri Daha fazla bilgi koyarak Hakkında: kullanıcılar tarafından yazılı mesajların kullanıcılar tarafından yazılmıştır. Bu yüzden, hakkında ayrıntılı bilgi konu yazarları isteyiniz. PM onları ya da sormak ya da konu hakkında ilgi daha fazla bilgi.

Lütfen biraz daha fazla bilgi / ipuçları / Bu konuda yardım bekliyoruz yapmak söylemek ya da bunu kapatabilirsiniz.

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •