Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 2 , 2

Konu: Bunu nasıl bir vbseo / BB / java açmak?

Üye

Default Bunu nasıl bir vbseo / BB / java açmak?

# Standında sürümleri "orijinal metin" kullanma - kullanıcılar ve misafirler için. Bu seçenek, orijinal mesajı nasıl göstermek istediğinizi seçmenize olanak verir. Önemli değil, ama zaten her şeyi yapmış ve bazı küçük iyileşme aramaya eğer burada bulabilirsiniz - Gösterilen biraz maliyeti. JavaScript enjeksiyon ve normal bir şekilde: - Öncelikle wan orijinal metni göstermek için 2 yol var. Normal bir performans için daha iyidir, ancak enjekte edilen bir SEO (robotlar bunu görmüyorum) için daha iyidir. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız Böylece kabinin orijinal içerik göstermek istiyorum - kullanıcılar ve misafirler daha sonra misafir ve normal kullanıcılar için enjekte göstermek için iyi. Tabii ki sayfasında orijinal metni seçebilirsiniz kullanıcılar için kötü olabilir ama biraz daha iyi performans için. Iyi kullanıcılar için performans ve en kötü için tercüme edilmiştir orijinal metni ya da mesaj görünmüyor seçebilirsiniz ve aynı zamanda yeni bir seçenek daha var. Onlar bu mesajı farklı dilde yazılmıştı çünkü, kullanıcılar için kötü, tüm şablonları kullanarak değil, çünkü bu seçenek en iyi performans için.
    Ben misafir ve normal kullanıcılar için enjekte göstermek istiyorum. Birisi bana bunu nasıl kurşun?

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Admin CP -> BB -> Çeşitli

Burada 2 seçenek bulacaksınız misafirler için, kullanıcılar için bir
    - Konuk için orijinal metni göster
    - Kullanıcı orijinal metni göster

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •