Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 5 , 5

Konu: Blogging için destek

Üye

Default Blogging için destek

Biz v3.x ve bloglama var. Bloglama desteklenen görünmüyor; bir şey eksik?

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Hiçbir şey eksik değildir - bu doğrudur - bloglama vB3.x BB (CMS ile de altında vB4) tarafından desteklenmiyor

MORE - biz destek istiyoruz, ama şu anda biz bunu yapmak için hiçbir imkanı var. VB resmen vB3.x bloglama sorun düştü çünkü ve biz, bunun için ödeme yapmak istiyorum bile bile test için lisans almak olmaz.

Burada resmi vBulletin forum tartışma ayrıntıları görebilirsiniz:
    vBulletin

Üye

Quote Nickli Üyeden vBET View Post
    Hiçbir şey eksik değildir - bu doğrudur - bloglama vB3.x BB (CMS ile de altında vB4) tarafından desteklenmiyor

MORE - biz destek istiyoruz, ama şu anda biz bunu yapmak için hiçbir imkanı var. VB resmen vB3.x bloglama sorun düştü çünkü ve biz, bunun için ödeme yapmak istiyorum bile bile test için lisans almak olmaz.

Burada resmi vBulletin forum tartışma ayrıntıları görebilirsiniz:
    vBulletin
    Hayal kırıklığı, ama kesinlikle konumunu anlamak. Biz desteği V3.8 kuyruk sonunda bloglama (Eylül 2009) satın almış olmalıdır.

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Hala bloglar sayfaları sadece başka bir vB sayfa (global_complete kanca kullanılır) gibi tercüme edilmelidir. Biz sadece çok dilli tam desteği (bu yüzden mesajları, farklı dillerde yazılmış olamaz) veremez.

Üye

Quote Nickli Üyeden vBET View Post
    Hala bloglar sayfaları sadece başka bir vB sayfa (global_complete kanca kullanılır) gibi tercüme edilmelidir. Biz sadece çok dilli tam desteği (bu yüzden mesajları, farklı dillerde yazılmış olamaz) veremez.
    Anlaşılmış ve muhtemelen LOL :-) üzerinde (ben bir arama deneyin) üzerinden sorulan bir soruya istemine cevap için teşekkür ederim.

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •