Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sayfa 1 , 2 12 SonLast
Sonuçlar 1 için 10 , 11

Konu: Bayraklar kadar gösteren yapmayın

Üye

Default Bayraklar kadar gösteren yapmayın

Merhaba,

BB ücretsiz sürümünü kullanarak ve iyi çalıştı. Ben kaldırıldı ve tam sürümünü satın aldı. Şimdi bayrakları sayfamda herhangi göstermez? Ben ekleyerek PL / forum / elle çevirmek için çalışırsanız Tamam çalışır.

Ayrıca, 'Çeviriler Açılır Menü' verirseniz tüm tarzı yanlıştır.

VBulletin 4.0.3 kullanıyorum.

Teşekkürler!

Greg

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Merhaba.

Zaten bu konuda farklı yanıtladı, ama ben yanlış olduğunu düşünüyorum - Ben bayrakları görüntüler görüntülenir olmadığını düşündüm. Şimdi anlamak gibi bütün bayraklar bölümü hiç görünmez.

Forumumuzu özel bir düzen olduğunu varsayalım. Bu sorun olabilir, yine de (belki de kırık, ama) olmalıdır. Özel bir yerde bayraklar koymak deneyin. Ayrıca bize tam forumu URL gönderebilirsiniz - HTML çıktısı görmek ve neden aramak - menü açılır.

- Menü kullanılabilir olduğunda bize ekran görüntüsü ve HTML çıktı gönderin çünkü kırık, şimdi açılan menüden devre dışı olduğunu anlıyorum. Ayrıca burada özel bir yer deneyin varsayılan konumları değişti yerleşimi için uygun olmadığı olabilir.

Üye

Quote Nickli Üyeden vBET View Post
    Merhaba.

Zaten bu konuda farklı yanıtladı, ama ben yanlış olduğunu düşünüyorum - Ben bayrakları görüntüler görüntülenir olmadığını düşündüm. Şimdi anlamak gibi bütün bayraklar bölümü hiç görünmez.

Forumumuzu özel bir düzen olduğunu varsayalım. Bu sorun olabilir, yine de (belki de kırık, ama) olmalıdır. Özel bir yerde bayraklar koymak deneyin. Ayrıca bize tam forumu URL gönderebilirsiniz - HTML çıktısı görmek ve neden aramak - menü açılır.

- Menü kullanılabilir olduğunda bize ekran görüntüsü ve HTML çıktı gönderin çünkü kırık, şimdi açılan menüden devre dışı olduğunu anlıyorum. Ayrıca burada özel bir yer deneyin varsayılan konumları değişti yerleşimi için uygun olmadığı olabilir.
    Ben özel kod çalıştı:

Code:
    <div id="flaggen" class="vbetflags_position">
     {vb:raw vbenterprisetranslatorflags}
    </div>
    URL:
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum/
    URL yeniden yazma midir.
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum.php
    Hiç bir bayrak Görmek için, sizin için kodu sol ...

Diyelim ki şu anda aşağı açılan hakkında endişelenmeyin.

Üye

Bayraklar şimdi gösteriyor ... Ne olduğunu bilmiyorum?

Başlangıçta, sonra ekstra görünmez ASCII karakter yapıştırılan idiyse, şimdi çalışıyor görmek için DELETE vurmak lisans anahtarı alanına gitti ve sonuna kadar gitti Yani ben içeri / yapıştırılan anahtar kopyalama.

Bilmiyorum, ama şimdi çalışıyor.

Biliyorum, ama büyük değil

Serin kalmak Lütfen böyle şeyler olur ve biz bunu çözmek yardım etmek için buradayız.

Üye

Quote Nickli Üyeden vBET View Post
    Biliyorum, ama büyük değil

Serin kalmak Lütfen böyle şeyler olur ve biz bunu çözmek yardım etmek için buradayız.

Wish ben kendimi gidermek için daha fazla zaman vardı ama iş bütün vaktimi alıyor!

Üye

benim bayrakları da görünmüyor.

Quote Nickli Üyeden hotslot View Post
    benim bayrakları da görünmüyor.
    Hangisi? Menü veya listede aşağı açılır? (O nod devre dışı olduğundan emin olun) bayrakları yapılandırma kontrol edin. Özel bir düzen varsa, farklı bayraklar pozisyonları kontrol varsayılan konumlarına varsayılan düzeni her zaman çalışır - özelleştirilmiş düzenleri mutlaka. Ayrıca sonunda sadece özel bir yer deneyin.

Üye

sizin profilinize nasıl gösterir? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

Benim forum üyelerinin profilleri değildir.

Profil bilgileri: Sıcak Slot Makineleri - SlotFan

Quote Nickli Üyeden hotslot View Post
    sizin profilinize nasıl gösterir? http://www.vbenterprisetranslator.co...bers/vbet.html

Benim forum üyelerinin profilleri değildir.

Profil bilgileri: Sıcak Slot Makineleri - SlotFan
    Sadece varsayılan dil Kullanıcı Paneli ayarlayın.

Ayrıca - Verdiğiniz sayfada bazı hata olduğunu lütfen unutmayın:
    Code:
    Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: vbimghost_memberbit_noimg in [path]/includes/functions.php on line 3932

Sayfa 1 , 2 12 SonLast

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •