Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 3 , 3

Konu: Özel Çeviriler açılan menüden pozisyonu vBCms çalışmıyor

Junior Member

Default Özel Çeviriler açılan menüden pozisyonu vBCms çalışmıyor

Örneğin istyles.com / news / vBCms navbar "Çeviriler açılan menüden" eklemek istiyorum

{Vb: vbenterprisetranslatorflagsdropdown ham} "Özel", "BB-> Bayrakları-> Çeviriler açılır menü pozisyonu" denenmiş ve eklediğiniz şablon içine vbcms_navbar_link ama şey gösteriyor.

Bu özellik, aksi takdirde forum için çalışır, örneğin istyles.com / news / forum

Yapmam gereken veya vBCms bu değişken almak için bir şey yapılabilir bir şey var mı?

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Dropdown menu (parametre açıklamasında açıklandığı gibi) navbar şablon kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Bunu kullanmak isterseniz de başka bir yerde bu deneyin:
    1. dosyasını düzenlemek / / vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
    2. Bul:
    PHP Code:
    vB_Template::preRegister('navbar', array('vbenterprisetranslatorflagsdropdown' => $vbenterprisetranslatorflagsdropdown)); 
    3. Ondan sonra koyun:
    PHP Code:
    vB_Template::preRegister('TEMPLATE_NAME', array('vbenterprisetranslatorflagsdropdown' => $vbenterprisetranslatorflagsdropdown)); 
    4. Değiştirmek Şablonundan şablon adı

Ben orada uygun bir şekilde çalışacağını garanti edemeyiz. Değilse uygun şablonu değiştirmek için, ancak böyle bir durumda standında yerlerde çalışma yapmak zor olabilir.

Lütfen bize yardımcı oldu söyle

Junior Member

Çalıştı, teşekkür ederim!

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •