Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 2 , 2

Konu: Kaç dil vBET 2.4.8 ücretsiz destekler?

Junior Member

Default Kaç dil vBET 2.4.8 ücretsiz destekler?

Text automatically translated from: Polish to: Turkish
    Translated text
    VB.org bir sonrası yazdığınız vBET ücretsiz sürümü 60 dilleri destekler. Ben bir kez yüklü ben sadece Lehçe, Rusça, Ukraynaca ve Rusça. Yanlış bir şey mi yaptım? Ya da sadece ücretsiz sürümü koşuyordu?

Belgili tanımlık yandaş yorum Yandex 60 Dillerde çeviriler için kullanır? Çünkü sadece yandex Teklifler ücretsiz olduğunu bildiğim kadarıyla çevirileri ve diğer Google çevirmen gibi yalnızca ödemeniz gerekiyor.
    Original text

Yasak

Text automatically translated from: Polish to: Turkish
    Translated text
    60 dil çiftleri için destek ekledik. Ne dili hakkında ne ile çiftler Yandex kullanarak çevirebilir. Örneğin, Yandex Rusça 30 diğer dillere çevirisi sağlıyorsa bu 30 dil çift, ama artık bu diller arasında çeviri sağlar. 4 dil varsa bu Yandex için önceden ayarlanmış dil forum bu dört dilleri desteklediği anlamına gelir. Yandex (dışarı-in 30) Rus dili ve İngilizce (25 dışında) çoğu dil çiftleri. Belgili tanımlık yandaş yorum çok benzer çeviri dil sayıda geri kalan diğer çevirmenler () tarafından düzenlenmektedir Yandex olanak tanır.Optimizasyon-mal nasıl çeviriler makine çevirisi ve ücretsiz/veya ucuz kullanmanıza olanak verir). Sadece Google tüm dil çiftlerini destekler.
    Original text
    Last edited by Marcin Kalak; 12-12-15 at 09:50.

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •