Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 5 , 5

Konu: Canonical URL BB Tercüme URL yapısı Normal sayfalardan Farklı Farklı.

Üye
    Yer
    Atlanta

Default Canonical URL BB Tercüme URL yapısı Normal sayfalardan Farklı Farklı.

BB çevrilmiş bağlantılar farklı canonical URL olmayan çevrilmiş bir URL yapısı bildiriliyor bir sorun var. Aslında çevrilmiş URL alt dizini "jobs" dahil olmak üzere yerine kök etki bildiriliyor; bu dahil edilmelidir. Sadece kategori sayfalarında ne gibi görünüyor. Üzerinde 20k hataları var. Bu benim site indeksleme kaybetme sebebi gibi görünüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Aşağıya bakınız:

Kanun - Arama Sonuçları - Modeller ve Aktörler Aramalar MyModelTalk Ücretsiz Döküm!
    Code:
    <base href="MyModelTalk Free Casting Calls for Models and Actors!" /><!--[if IE]></base><![endif]--><link rel="canonical" href="http://mymodeltalk.com/jobs/tags/law.html" />
    <---Bu doğru.

Kanun - Arama Sonuçları - Modeller ve Aktörler uploading konuya gelen aramalar MyModelTalk Ücretsiz Döküm!
    &;-- Yanlış lt. işleri alt eksik.

Yasak

Bildirdiğiniz için teşekkürler. Bu konu üzerinde çalışıyorum.

PRO sürümünü yüklemek öneririz. Sadece lisans yenileyebilirsiniz 30$. Tam sürümü sizin için daha iyi ürün özelleştirmek için izin daha birçok yapılandırma seçenekleri içerir.

Yasak

Bu sorun için hızlı bir düzeltme:
    • Eklenti düzenlemek SEO bağlantılar için $_GET = tr->Plugin & Ürünler>Eklenti Yöneticisi->Geri Al dil
    • Başında yapıştır bu kodu:
      PHP Code:
      global $vbulletin;
      if(
      $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] == 'VBSEO_URI' && $_REQUEST['language'] && strpos($_SERVER['VBSEO_URI'], $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir']) !== 0) {
      $_SERVER['VBSEO_URI'] = $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumdir'].$_SERVER['VBSEO_URI'];

• Değişikliği kaydetmek.

Bu sorun bir sonraki sürümde giderilecektir.

Üye
    Yer
    Atlanta

Quote Nickli Üyeden Marcin Kalak View Post
    Bildirdiğiniz için teşekkürler. Bu konu üzerinde çalışıyorum.

PRO sürümünü yüklemek öneririz. Sadece lisans yenileyebilirsiniz 30$. Tam sürümü sizin için daha iyi ürün özelleştirmek için izin daha birçok yapılandırma seçenekleri içerir.
    Çok teşekkür ederim. Ben aslında pro sürümü gelecek ay için plan. Daha bir kaç sürüm daha gelecek ay satın almak zorunda değilim. Ve düzeltme için teşekkür ederiz! Çok harika kardeşim.

Yasak

Ben size yardımcı olabilir sevindim.
    Bir lisans alan bu lisansı için kayıtlı herhangi bir ürünü yüklemek için izin verir unutmayın.
    Last edited by Marcin Kalak; 16-06-15 at 11:07.

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •