Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sayfa 2 , 2 FirstIlk 12
Sonuçlar 11 için 14 , 14

Konu: Görünen Çeviri Bayraklar

Üye
    Yer
    Atlanta

bir defada birden fazla stil kullanmak için ihtiyacım var. Mobil tarzı bir ziyaretçi siteyi ziyaret ettiğinde akıllı tespit edilmesi üzerine cep telefonu ve sadece görüntüler için. Aksi takdirde vB4 default style görüyorlar.

Nasıl birden fazla bir zaman hala kullanırım?

Quote Nickli Üyeden Marcin Kalak View Post
    Mobil bir stil için bir bayrak Ekle:
    1. Açık = Tr->Stiller & Şablonlar->Stil Yöneticisi->Varsayılan Stil>şablonlar-> Düzenlemek;vbenterprisetranslator_flags.
    2. Değeri değiştir Stil itibaren Varsayılan Stil için cep stili.
    3. Şablonu kaydedin.
    Eğer diğer BB şablonu (tercüme iletilere bayrak örn Ekle) eklemek istiyorsanız o zaman diğer gerekli vbenterprisetranslator stilleri alın.

Üye
    Yer
    Atlanta

Boşver ben anladım. Vbenterprisetranslator tarzı üzerinde geçiş yerine cep stili için kopyaladım. Şimdi BB her iki stilde çalışıyor. Tavsiyen için teşekkürler. Diğerleri yani belgelerinize bu eklemek isteyebilirsiniz.

Yasak

Şablon mobil stil BB aldıktan sonra, cep stil ve varsayılan stil hem de değer {vb:raw vbenterprisetranslatorflags} ayarlayabilirsiniz. Bayraklar cep tarzda değildi şablon vbenterprisetranslator_flags çünkü cep tarzda görünmüyor.

Yasak

Quote Nickli Üyeden mykkal View Post
    Boşver ben anladım. Vbenterprisetranslator tarzı üzerinde geçiş yerine cep stili için kopyaladım. Şimdi BB her iki stilde çalışıyor. Tavsiyen için teşekkürler. Diğerleri yani belgelerinize bu eklemek isteyebilirsiniz.
    Ben size yardımcı olabilir sevindim.

Sayfa 2 , 2 FirstIlk 12

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •