Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 5 , 5

Konu: Kaldıramazsınız Ürün

Junior Member

Default Kaldıramazsınız Ürün

Ben denemek ve kaldır bb Kurumsal Çevirmen 3.3.6 bu bana aşağıdaki hatayı veriyor:

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/xxxx/xxxx/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /xxxx/xxxx/public_html/admincp/plugin.php(1556) : eval()'d code on line 4

Gibi görünüyor bir dosya eksik. Bu ücretsiz versiyonu oldu ve ben yok orijinal kurulum dosyaları var.

Herkes yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkür ederiz.

Yasak

Varsa o zaman ücretsiz sürümü 2.3.6 sürüm.
    Musunuz ürünü kaldırmak içinde AdminCP -> Eklentiler ve ürünleri > ürün yönetme? BB kuralları kaldırdık .debug? Önbellekleme eklentisi var mı? Eğer öyleyse, önbelleğini temizleyin.
    Lütfen linki yapıştırın sorunu ile sayfaya.

Junior Member

Olmalı sonra ücretli sürümü. Kesinlikle 3.3.6. Her iki şekilde de buna ihtiyacım var kaldırıldı.

Evet bu ben nasıl kaldırıldı kadar admincp.

Hata sana yukarıda yayınlanan çalıştığım zaman oldu ürünü kaldırın. Orada özel bir sayfa ile bir sorun.

Sen bana link yükle deneyebilirsiniz yüzden dosyaları ve daha sonra bu dosya yerine beni kullanmasına izin verebilir kaldırırım?

Yardımlarınız için teşekkürler.

Yasak

Bana bir pm erişim ayrıntıları Admin cp ve ftp için gönderin. Orada neler olup bittiğini kontrol eder

Yasak

Sorun olmaması idi dosya includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php. Sorunun çözümlenmiş.

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •