Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sayfa 1 , 2 12 SonLast
Sonuçlar 1 için 10 , 15

Konu: DBSEO destek

Junior Member

Default DBSEO destek

Selam

Kullandım kadar VBSEO geçenlerde gittim ve çevrimdışı desteklenen olacak değil artık.

Ben şimdi gitti kullanmak DBSEO göründüğü gibi sadece iyi alternatif

Bir yolu var mı diye için bir yol bulmak için birlikte çalışabilir destek DBSEO url olarak BB için de eklentileri kullanmak istiyorum. Ben yardımcı olmaktan mutluluk ile test vb.

VBSEO pek çok değişiklikler vardı necassary için BB düzgün çalışabilmesi için.

Olacak o da nazar için DBSEO ? eğer öyleyse misiniz bana başlıca konular deneyebilirsiniz yüzden benim sınav sitede değişiklikleri yapın öylesine o-ecek iş.

teşekkürler

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

No entegrasyon gerekli. Ayrıca bakınız bizim için benioku dosyası, çünkü hakkında bazı bilgiler bulunmaktadır yapılandırma dostu Url'ler ile.

Kıdemli Üye

Görmek istiyorum bu entegrasyonu gibi.

Junior Member

merhaba

ben gerektiği şekilde istifade dbseo sağlamak için varolan url yapısı tutuldu. Benim sıralamasında site için vs. bağımlı olan ya da bu url'ler tutuluyor veya doğru 301 yeni url'lere. DBSEO bunu yapar sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz gibi ben onu kullanacağım.

Ben şimdi yeni bir konu açmak olarak ben sadece tam yüklü bb ve şimdi hiçbiri çeviriler iş vasıl tüm.

Oldu kısmen çalışma ile ücretsiz pro sürümünü ancak nedense.

Şu anda biz düşünmüyoruz ile entegre dbseo. Anladım saklamak istediğiniz URL yapısı. Test edebilir bu dostu Url'ler tutmak. Belki dbseo benzer şekilde çalışır.

Eğer değilse o zaman sen-ebilmek denemek için kendi kendini entegre risk, fakat unutmayın ki değiştirirseniz bb code sonra tekrar değiştirmek zorunda kalacak her bb güncellemeden sonra.

Bilmiyorum tam olarak nasıl dbseo çalışır. Çalışıyor tarafından veya eklentileri vBSEO gibi ön ekler denetleyicisi. Bu çalışma ise benzer vBSEO tabanı olabilir o zaman vBSEO entegrasyon örnek olarak hz. Neyse eğer isterseniz sadece SEO çalışma var bu bağlantıları oldukça kolay olmalıdır. Çevirdik istiyorsanız Url'ler - bu daha zor olabilir.

Junior Member

Hala bu desteklemek için bir plan bulunmamaktadır DBSEO entegrasyonu? İstiyorum ama mod olamaz bunu takın değildir.

Şu anda destek için plan yok. vBulletin kendi yerel dostu Url'ler. Bu ne bitmiş vBSEO ve büyük ihtimalle diğer eklentileri veren işlevselliği olan dahildir ölecek, ya da nadiren kullanılır. Bu yüzden biz orada sanmıyorum ihtiyaç piyasadaki bunu destekliyor.

Junior Member

Yapmak gibi görünüyor fazla dostu Url'ler. Ben DBSEO yüklü bir hayli büyük/meşgul forum.

Vardır benim gibi insanlar için teknik çözümler arıyor trafiğini artırmak için, özellikle de insanlar biraz para harcamaya istekli, biz yine de çalışacağız. Biz de sizin gibi şeylere bakmak çok mod. Ancak bunlar uyumlu değildir. Oldukça eminim müşteri kaybedersiniz.

Dinlediğiniz için teşekkür ederim. Bu bir an için düşünmüyoruz destek DBSEO.

Kıdemli Üye

Quote Nickli Üyeden siparker View Post
    ben gerektiği şekilde istifade dbseo sağlamak için varolan url yapısı tutuldu. Benim sıralamasında site için vs. bağımlı olan ya da bu url'ler tutuluyor veya doğru 301 yeni url'lere. DBSEO bunu yapar sağlamak için ihtiyaç duyduğunuz gibi ben onu kullanacağım.
    Bu. Beri vbseo biz en azından artık desteklenmiyor için bir yol gerekir 301 çevrilmiş Url'leri geçtikten sonra yenilerini DBSEO.

Sayfa 1 , 2 12 SonLast

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •