Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 1 , 1

Konu: Soru facebook

Üye

Default Soru facebook

Merhaba tüm;
    Bir arkadaş bunu (o bir patron pc… ile değil) yapmak mümkün olmadığı için bazı facebook hesapları oluşturmak istedi.
    Tamam, sorun değil, bence: bazı yeni hesaplar, farklı adlar ve soyadları email ve her şey Tamam.
    Sms ile onay için sor sonra ilk hesap facebook, belki IP Adresim nedir?
    Tanımlama bilgileri e-posta, Değiştir IP, Sil değiştirin ama aynı, o her zaman sormak beni bir telefon ve Sms yoluyla onay.
    Yeni bir tane oluşturabilirsiniz tarayıcı değiştirirseniz, ancak ikinci sorun görünür tekrar.
    Ama hiçbir şey pc reset: Eğer ı değişmek belgili tanımlık pc belki ben de aynı sorun var düşünüyorum.
    Bu noktada benim için kişisel bir sorun değil: nasıl facebook anlamak o hep bana yeni bir hesap oluşturup onun ilk hesap oluşturma başkası değil?
    Hangi parametre facebook kullanın sormak ya da bu telefon numarasını biliyor musunuz?
    Başka bir şüphe: bir internet noktası nasıl bağlantı varsa? herkes kendi cep telefonu numaranızı eklemeniz gerekir?
    Yardımınız için teşekkür ederiz.
    Last edited by vBET; 19-10-11 at 10:05. Nedeni: çıkarmak reklam

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •