Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sayfa 1 , 2 12 SonLast
Sonuçlar 1 için 10 , 13

Konu: Çeviriler ile sorun

Junior Member

Default Çeviriler ile sorun

Çevirmen süredir yayınlanmakta, son zamanlarda benim lisans yenilendi. Vb3.8.3 çalışıyor.

Bu öğleden sonra benim site birkaç dakikada ölmeye başladı. Benim php idi süreçler, php-fpm, ölmek ve geri gelmesini değil. Php-fpm günlük dosyasını kontrol ettikten sonra her işlem hatasıyla sonlandırılıyor bulundu. Ben-devre dışı Çeviriler ve sistemi çok iyi koşmaya başladı ve bu şekilde kalmıştır. Sonraki farkettim ben yaptım tüm önbellek, yeniden çeviriler ve aynı sonucu temizlemelidir. Sistem sadece ölmek başladı. Bu noktada öylesine ı downloaded belgili tanımlık geç yorum gece ve yükseltme gerçekleştirilen ben de, çıkartabilir düşündüm.

Yapılandırma kontrol ve ben tercüme dil rechoose gerekiyordu. Tüm 6 config seçilmiş olsa bile normal çeviri 6 dil üzerinden tek bir bayrak ortaya çıktı. Benim php-fpm işlemleri de yine ölmek başladı.

Hiçbir şey benim sitemde bu bugün neden değişti, o sadece çalışmamaya karar verdi.

Herhangi bir düşünce ve öneriler? As it is now, Sitem öldürmeden ben onu etkinleştiremezsiniz.

Emekli;)

Selam
    Quote Nickli Üyeden Smaug View Post
    Php-fpm günlük dosyasını kontrol ettikten sonra her işlem hatasıyla sonlandırılıyor bulundu.
    Ne hata tam olarak apeared?

Tüm 6 config seçilmiş olsa bile normal çeviri 6 dil üzerinden tek bir bayrak ortaya çıktı
    Bu başka bir sorun olduğunu lütfen açın yeni threa, hızlı bir ipucu size verebilir:
    Bayraklar, olup olmadığını kontrol set = TR -> BB -> bayrakları Ayrıca ayarlanır = TR -> BB -> Seçenekler Çeviri : çeviriler Etkinleştir Eğer değilse, onun içinde senin fourm gösterilmeyecektir

Junior Member

Quote Nickli Üyeden r.dziadusz View Post
    Selam

Ne hata tam olarak apeared?

Bu başka bir sorun olduğunu lütfen açın yeni threa, hızlı bir ipucu size verebilir:
    Bayraklar, olup olmadığını kontrol set = TR -> BB -> bayrakları Ayrıca ayarlanır = TR -> BB -> Seçenekler Çeviri : çeviriler Etkinleştir Eğer değilse, onun içinde senin fourm gösterilmeyecektir
    Hata:
    Code:
    Oct 18 21:08:07.722231 [WARNING] [pool www] child 525, script '/var/www/htdocs/wizard/forums/showthread.php' executing too slow (10.007477 sec), logging
    Oct 18 21:08:07.722307 [NOTICE] child 525 stopped for tracing
    Oct 18 21:08:07.722316 [NOTICE] about to trace 525
    Oct 18 21:08:07.722427 [ERROR] ptrace(PEEKDATA) failed: Input/output error (5)
    I told you config bayrakları ayarlayın. Onlar gösterme. Ive'be istimal bu bilgisayar yazılımı için a yıl, ı bilmek ne-e doğru configure. Neden bu verion 100'ün üzerinde ikincil kullanıcı grupları oluşturuyor mu?
    Last edited by vBET; 20-10-11 at 13:01. Nedeni: BBCode eklendi

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Lütfen yapılandırma yeni diller eklendi çünkü çeviriler değişti bayrakları dikkat. Bir süre önce yapıldığını, ancak hangi sürümü güncelleştirilmiş size bilmiyorum. Ayrıca lütfen görünümünüzü tarayıcıda yenileme - yalnızca tarayıcı önbellek sorunu belki de öyledir. Deneyin F5 içinde IE, kullanmak veya başka bir tarayıcı kullanın ve nasıl göründüğüne bakın. Bayrak hala görünür - değilseniz lütfen yeni iş parçacığı için yeni bir konu açın. Orada ve bize AM erişim ayrıntıları açıklamak - yapılandırmasını denetler.

Bu sürüm değil 100'den fazla gruplar oluşturabilirsiniz. 53 Grupları - her dil için bir tane oluşturur. Kullanıcılarımız tarafından istendi. Bu gruplar tarafından vBET otomatik olarak yönetilir. Varsayılan dil kullanımı ile ilgili istatistikleri görebilirsiniz sayesinde yalnızca belirli gruba mesaj gönderme, yalnızca belirli gruplar için bildirimleri ayarla... Bu gruplar hakkında daha fazla bilgi gerekiyorsa lütfen yeni konu açmak. 1 iş parçacığı = 1 sorun.

Giderek geri verilecek. Açıklanan sorunu olan yeni bizim için bunu biz Google o ve bulunan bilgilere göre bu 504 ağ geçidi zaman aşımı için ilgili ve bu yapılandırma sorunu. Oyun, zaman aşımı yapılandırmanızla lütfen.

Zaman aşımı çeviri sağlayıcısı sonuçlarından çeviri vBET bekler çünkü vBET çevirmek olur. Bu biz etkilemek değildir - bir parçasıdır bu yüzden biz sadece 3 parti sonuçları için bekleyin. Google çeviri API v1 hakkında kısa bir süre içinde kapatılması - onlar zaten ayarlanmış sınırları, çok daha yavaş olacaktır mümkündür.

Ayrıca yapılandırmanızı denetleyin -≫ BB -> Çeviri Option> Admin CP çeviriler arasındaki Gecikme ve çok büyük olmadığından emin olun.

Lütfen ipuçları (sunucu yapılandırma değişiklikleri zaman aşımı için özellikle) kullanın ve burada daha fazla yardım gerekiyor.

Junior Member

Quote Nickli Üyeden vBET View Post
    Lütfen yapılandırma yeni diller eklendi çünkü çeviriler değişti bayrakları dikkat. Bir süre önce yapıldığını, ancak hangi sürümü güncelleştirilmiş size bilmiyorum. Ayrıca lütfen görünümünüzü tarayıcıda yenileme - yalnızca tarayıcı önbellek sorunu belki de öyledir. Deneyin F5 içinde IE, kullanmak veya başka bir tarayıcı kullanın ve nasıl göründüğüne bakın. Bayrak hala görünür - değilseniz lütfen yeni iş parçacığı için yeni bir konu açın. Orada ve bize AM erişim ayrıntıları açıklamak - yapılandırmasını denetler.

Bu sürüm değil 100'den fazla gruplar oluşturabilirsiniz. 53 Grupları - her dil için bir tane oluşturur. Kullanıcılarımız tarafından istendi. Bu gruplar tarafından vBET otomatik olarak yönetilir. Varsayılan dil kullanımı ile ilgili istatistikleri görebilirsiniz sayesinde yalnızca belirli gruba mesaj gönderme, yalnızca belirli gruplar için bildirimleri ayarla... Bu gruplar hakkında daha fazla bilgi gerekiyorsa lütfen yeni konu açmak. 1 iş parçacığı = 1 sorun.

Giderek geri verilecek. Açıklanan sorunu olan yeni bizim için bunu biz Google o ve bulunan bilgilere göre bu 504 ağ geçidi zaman aşımı için ilgili ve bu yapılandırma sorunu. Oyun, zaman aşımı yapılandırmanızla lütfen.

Zaman aşımı çeviri sağlayıcısı sonuçlarından çeviri vBET bekler çünkü vBET çevirmek olur. Bu biz etkilemek değildir - bir parçasıdır bu yüzden biz sadece 3 parti sonuçları için bekleyin. Google çeviri API v1 hakkında kısa bir süre içinde kapatılması - onlar zaten ayarlanmış sınırları, çok daha yavaş olacaktır mümkündür.

Ayrıca yapılandırmanızı denetleyin -≫ BB -> Çeviri Option> Admin CP çeviriler arasındaki Gecikme ve çok büyük olmadığından emin olun.

Lütfen ipuçları (sunucu yapılandırma değişiklikleri zaman aşımı için özellikle) kullanın ve burada daha fazla yardım gerekiyor.
    Yanıt için teşekkürler. Grupları ile ilgili olarak her dil için iki oluşturulduğu, aslında 100 + yeni gruplar var mı. Zaman aşımı bakacağız.

Lütfen gruplar sorunu için yeni konu açmak - orada ve am bana ayrıntıları Admin cp ve ftp erişim açıklar. Ben onu kontrol ve düzeltmek için. Bunun böyle olması gerekmiyor - 1 grubu her bir dil olmalı. Bu yüzden bir şey yanlıştır.

Junior Member

Lütfen gruplar sorunu için yeni konu açmak - orada ve am bana ayrıntıları Admin cp ve ftp erişim açıklar. Ben onu kontrol ve düzeltmek için. Bunun böyle olması gerekmiyor - 1 grubu her bir dil olmalı. Bu yüzden bir şey yanlıştır.
    Ben nihayet re-installation için aldık, bugün sürümü indirmek için kullanılır.

Ben hemen Microsoft'un sınırı isabet. Kısmi sayfası çevirileri, en değil. Microsofttest.php-ecek var olmak ince bir dakika ve sonra görünen "Test sonucu: " TranslateApiException: AppID olduğu üzerinde kota: ID=3835.V2_Json.Translate.49FC0E39 "çok sonraki dakika. Ben sadece 7 dilde çeviri için teklif.

Google v2 için ödeme, bu büyük bir kurulu olduğu için pratik değildir. Ben birinin başka bir ücretsiz yol bulur sürece, büyük siteler dışarı-in şans vardır varsayalım.

Büyük taht sorunu gitti.

Ücretli Hizmetler hakkında. Bildiğimiz - biz bu ücretsiz çok istiyorum. Şu anda yeni ücretsiz çeviri API'sı - Apertium test ediyoruz. Diğerleri gibi o kadar hızlı değildir ve daha az dil çiftlerini destekler, ancak ücretsizdir. Yine de diğer hizmetler için arıyoruz. Sadece ücretsiz. Bu yüzden daha fazla seçeneğiniz olacaktır.
    Lütfen bazı sayfaları (belki üye rss...) görmezden düşünün - bu yararlı olabilir.

Junior Member

Büyük taht sorunu gitti.

Ücretli Hizmetler hakkında. Bildiğimiz - biz bu ücretsiz çok istiyorum. Şu anda yeni ücretsiz çeviri API'sı - Apertium test ediyoruz. Diğerleri gibi o kadar hızlı değildir ve daha az dil çiftlerini destekler, ancak ücretsizdir. Yine de diğer hizmetler için arıyoruz. Sadece ücretsiz. Bu yüzden daha fazla seçeneğiniz olacaktır.
    Lütfen bazı sayfaları (belki üye rss...) görmezden düşünün - bu yararlı olabilir.
    Ben kim online görüntülerken birkaç db hataları almaya başladı ve ben kaldırıldı. Hala sorguda vbet sözdizimi oldu. db hataları ortadan kaldırmak için yeniden gerekiyordu. Nasıl çıkarmak tüm değişiklik olsun emin olabilir?

Eğer ücretsiz hizmetler, kalıcı, ı put it haline geri. Şimdi, ı 'd like a temiz olsa kaldırın.

Teşekkürler

Kaldırdıktan sonra bu Powered by veritabanından kaldırılır çünkü çalışma, tüm çeviriler kanca olamaz. Kaldırma için sorumlu vBulletin arıza ise bir şey yaptı.

VBET'ı kaldırırken lütfen Ayrıca .htaccess vBET yeniden yönlendirme kuralları devre dışı bırakmak unutmayın. Ayrıca durumda eğer vbseo lütfen Kaldır Tümleştirme kod (sadece 2 Özgün dosya yükleyebilir) kullanıyorsunuz. Ayrıca, istediğiniz, ancak bu gerekli değildir, aynı zamanda sunucu çeviriler dosyalardan kaldırabilirsiniz.

Sayfa 1 , 2 12 SonLast

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •