Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sayfa 1 , 2 12 SonLast
Sonuçlar 1 için 10 , 18

Konu: Forum bağlantılar = yetmezliği

Hibrit Görünümü

Önceki Yazı Previous Post   Next Post Sonraki Yazı
    Kıdemli Üye

Default Forum bağlantılar = yetmezliği

Örneğin, pentaxforums.com / lensreviews / forum bağlantılar biri: bağlantılar olarak hizmet veren bir kaç forum var.

Yabancı bir dile çevrilen, bağlantı URL dili ile yeniden yazılarak, yani pentaxforums.com / sv / lensreviews /, tabii ki bir hata döndürür. Bunun için bir düzeltme var mı? Ben daha çok 301 htaccess rota önlemek istiyorum.

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Lütfen BB forum rehberi seçenekleri ve uygun olduğundan emin olun. Htaccess kuralları (dizin kılavuzunda açıklandığı gibi eklenecek).

Kıdemli Üye

Ne demek istediğinizi emin değilim. AFAIK manuel başına her şey düzgün bir şekilde yapılandırılmış.

Git Admin CP -> BB -> Ana ve 'Forum dizini'

Kıdemli Üye

O zaten ayarlanmış. Ben size benim sorunu anlamak sanmıyorum.

Bu sadece bağlantı işlevi olan forumlar için geçerlidir. Eğer bir forum klasörüne forum dizininin dışında web sitemde yönlendirirse /lang/ hala arasında eklenir, böylece 404 hatası sonucu. Belli ki sitenin alan BB kullanarak tercüme edilemez.

Tamam - karışıklık için üzgünüm. Ben gerçekten sorun anlaşılmış değildi.

Gördüğünüz gibi forum sayfalarına çevrilir.

Şimdi alan forum dizin dışındaki. Bu forumu görebileceğiniz gibi BB forum dizininin dışında alan çeviri destekler - Tabii ki bu sayfaları vBulletin elde edilecek. VBulletin forum dizini dışındaki alanları da üretilir çeviremez.

Ne ihtiyaç vardır:
    1. Rehberinde ayırın. Htaccess dosyası (do-yükleme dizinine uygun kurallar bulabilirsiniz) çevirmek için sayfaları
    2. Tüm URL forum dizininin dışında çevrilen sayfalarda (http ile başlayan) mutlak olması gerekir, aksi takdirde çeviri izleme ile ilgili sorunları olabilir.
    3. Bu sayfaları başka bir alt etki alanı kök () iseniz o zaman AdminCP> BB-> Ana 'Rehberler tutun' yapılandırmak zorunda olacak

Gelecekteki herhangi bir soru durumda sadece sormak

Kıdemli Üye

moman - Ben ince çevrilmiş özel bir addon var. Ben "Dizinler" Keep eklendi

Kıdemli Üye

Htaccess dosyası ile bu çalışacağım, ama beş kuruş çalışmaz diyor. Son derece teknik olarak söz konusu bölümü mutlaka tüm çeviri gerek yok, bu yüzden sadece VB parçası olması gerekmez dış bağlantılar çevirir BB hata etrafında almak istiyorum.

Quote Nickli Üyeden moman View Post
    Htaccess dosyası ile bu çalışacağım, ama beş kuruş çalışmaz diyor. Son derece teknik olarak söz konusu bölümü mutlaka tüm çeviri gerek yok, bu yüzden sadece VB parçası olması gerekmez dış bağlantılar çevirir BB hata etrafında almak istiyorum.
    Ben sitenizi kontrol etti. Bu çalışma para cezası sadece, forumdaki bazı çeviri koymak ve bu izleme lensreviews eklenmez bakın ...

Kıdemli Üye

Benioku belirtildiği gibi htaccess kurallar uygulanır.

Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true

RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]
    Süre Sayfa Bulunamadı - PentaxForums.com bir 404 döndürmedi sayfa ınit hayır BB) Merhaba: Cemal Reşit Rey çalışmıyor gibi, ve, ayrıca, bu sayfadaki tüm bağlantılar 404 geçeli açıkçası çevrilmiş (değildi.

Bu nedenle, sadece basit bir çözüm ve kendimizi bir baş ağrısı kaydetmek atalım:

Nasıl tercüme foruma bağlantıları önlemek için?

Şu anda, Pentax Lens İnceleme ve Teknik Özellikler Veritabanı - Ana Dizin (Link) için yeniden http://www.pentaxforums.com/forums/pl/lensreviews/ (404).

Ben bağlantı değişmeden kalmasını istiyorum.

Sayfa 1 , 2 12 SonLast

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •