Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 5 , 5

Konu: BB PhotoPost ve harici fi

Üye

Default BB PhotoPost ve harici fi

BB için harici fi şey ok çalışır ..

Ancak PhotoPost ile ilgili bir sorun var. Yalnızca u fi ve BB ve farklı db ile aynı db PhotoPost kullanıyorsanız, vba_cmps içinde fotoğrafları göster eklentileri TRANSLATED sayfalarında hatalar verir

Bu örneğin pp dosya.

/ / $ Link = mysql_connect ("localhost", "$ dbuserid", "$ dbuserpassword") or die ('Ben veritabanına bağlanmak olamaz.');
    / / Mysql_select_db ("pp_database") or die ("PhotoPost veritabanı seçemedi");

vbet_pp_photos var doesnt gibi hatadır. normal lang ile bu doesnt rağmen

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Lütfen hata ile sayfa tam URL sini - HTML çıktısı kontrol etmeniz gerekir. BB dış DB kullanarak sadece o olur ya da hiç önemli değil mi? Ayrıca tam bir hata mesajı verin.

Üye

u harici db değişiklik BB önbellek, PhotoPost veritabanı (varsayılan fi db) veri alıp scriptler pp BB db varsayılmaktadır. SADECE fi harici db, belki BB ile ilgisi yoktur ve ben her zaman fi db yansıtacak şekilde betikler yukarıdaki satırı düzenlemek için gerekebilir.

Uyarı: mysql_fetch_row (): verilen argüman geçerli MySQL result resource in / home / ... / public_html / albums / inc_features_cmps.php hattı 67
    Tablo 'xxx_vbet.pp_photos' yok

PHP Code:
    // If you have placed PhotoPost into a seperate database, you will need to
    // uncomment these lines to connect to the PhotoPost database. It is suggested
    // that you install PP into the same database as vB for better performance.
    //
    // If you use the same userid/password to access both databases, you don't need to
    // uncomment the mysql_connect - this is only if you require different ids to access
    // the PhotoPost database.
    //
    //$link = mysql_connect ("localhost", "$dbuserid", "$dbuserpassword") or die('I cannot connect to the database.');
    //mysql_select_db ("pp_database")or die("Could not select photopost database");

// Number of photos to display
    $num_display 5

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

BB harici DB açıldığında olursa, daha sonra büyük olasılıkla biz burada bazı çatışma var. Lütfen PM bana Admin CP ve FTP erişim bilgileri ve sorun görebilirsiniz URL bilgisini tam. Bunu kontrol edin ve bunu çözmek (test ortamı PhotoPost zorunda değilsiniz). Sizin için OK umut şu anda ülkemizde geç olması nedeniyle, yarın kontrol edeceğini unutmayın.
    Last edited by vBET; 16-09-11 at 22:33.

Emekli;)

Cevap yok, bu konu hakkında herhangi bir sorunuz varsa isteyiniz, çözülmesi düşünün, ben yeniden, herhangi bir diğer konularda açık yeni bir konu lütfen

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •