Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sayfa 1 , 3 123 SonLast
Sonuçlar 1 için 10 , 24

Konu: VB 4.1.4 ve 4.2.3 BB - karışıklık

Kıdemli Üye

Default VB 4.1.4 ve 4.2.3 BB - karışıklık

Sadece herhangi bir dilde diğer forum varsayılan geçiş 4.3.0 BB ve sayfa editörü 'Konuya cevap ver', 'edit post', 'ileri gitmek' ile ilgili sorunları çok sayıda yükseltti. Bu sayfa berbat ve İngilizce ve diğer dil düğmeleri birlikte karışık görünür.

Böylece sorun burada görülebilir bir eklenti yüklemek için denedim ama ne olursa olsun başarısız.
    Last edited by norku; 15-06-11 at 15:50.

Kıdemli Üye

Çok garip. Bu sadece benim yönetici hesabı üzerinde gerçekleşmesi gibi görünüyor. Ben takma bir çift hesapları test edilmiş ve bunlar iyi ....

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

PM hesap bilgileri kullanarak kontrol ve hiçbir sorunu buldum. Tam olarak nasıl forumda yeniden adım adım açıklayınız.

Kıdemli Üye

Evet, sorun sadece admin hesaplarını etkileyecek gibi görünüyor. Lütfen PM onay

Teşekkürler

Tekrar kontrol edilmeli ve sadece tek bir konu bulundu - tercüme sayfası ve bazı hızlı cevap var, sonra tercüme içeriği görmek ileri gittikten sonra. Bu konuda bakım alacaktır Biz forumu yeniden üretebilir.

Yine de ben, 'edit post' ya da 'Konuya cevap' hiçbir sorun bulundu. Adım adım, hesap ile, hangi URL'den başlayarak nasıl yeniden tam yönergeleri veriniz.

PS.
    Lütfen Temiz / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 / test mesajları

Kıdemli Üye

Michal.

Ben birkaç dakika içinde yeniden nasıl kesin adımlar vereceğim

Kıdemli Üye

Aşağıdaki gönderdi kukla yönetici hesabı kullanarak oturum ve sonra yaparsanız ne demek istediğimi görmeniz gerekir:

1.
    herhangi bir konu açmak
    Konuya cevap 'tıklatın ve sonra' gelişmiş 'css tamam.

2.
    Navbar altında bayraklar üzerine tıklayarak başka bir dilde dilini değiştirme
    herhangi bir konu açmak
    Konuya cevap 'tıklatın ve sonra' gelişmiş 'css (özellikle ckeditor kutusunun hemen altında) berbat
    Last edited by norku; 15-06-11 at 17:26.

Ben görmüyorum. Ama TAM talimatlar vermedi. Hangi konu yanıtlarken, önemli. Hangi dili geçmelisiniz söylemedi. TAM tam anlamı 'herhangi bir' sözcüğü için yer yoktur. Belki de yanlış çeviri önbelleğe alınan sonuçlar ya da buna benzer bir şey ile bazı sorun var. Sonra diğer iplik ve diğer dil olmak görmeyeceksiniz.

Kıdemli Üye

Ben oldu tam

sadece yönetici hesapları olur

bütün konuları olur

sizin Kimliğim dili ne olursa olsun sizin belirlediğiniz olur

navbar altında tıkladığınız hangi bayrak olursa olsun ne olur

Sana verdiğim kukla hesabı kullanarak oturum açmaya çalıştığınızda aynı sorun bakın. Navbar altında bayraklardan biri (tabii ki lehçe bayrak) tıklatın ve sonra da bir konu görmek kadar herhangi bir sorun görmez, böylece ben senin lehçe, ileri gitmek, sonra cevap tıklayın.

Quote Nickli Üyeden norku View Post
    Ben oldu tam
    ...
    navbar altında tıkladığınız hangi bayrak olursa olsun ne olur

Bayraklardan biri (tabii ki lehçe bayrak) kadar herhangi bir sorun görmez, böylece ben senin lehçe.
    Ve bu da bir şeydir - Lehçe kontrol Gördüğünüz gibi hiçbir şey açıktır ... Lehçe çeviri için tüm çeviriler için olur ve tabii ki değil, aynı yazılan Özellikle yazmak

Şu anda 3 gece, daha sonra tekrar kontrol eder. Sizin için OK

Sayfa 1 , 3 123 SonLast

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •