Önemli: Bu sayfa çerez kullanıyor (cookies). Tarayıcı çerezleri kapatmadan Bu web sitesini kullanarak, bunu kullanmak için kabul anlamına gelir.
Şimdi satın alın! Özellikler Yüklemeler

Bizimle kazanın!

Eğer vBET katılmak için para kazanmaya başlamak istiyorum Ortaklık programı.
Sonuçlar 1 için 3 , 3

Konu: Hatalardan kaçınmak

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Default Hatalardan kaçınmak

Hatalardan kaçınmak için önemli bir şey. İnsan kendi dilinde yazılmış ne olduğunu bulabilirsiniz. Çeviri önyükleme (hatta Google Ancak ) Yazmış ne olması gerektiğini bilir, ancak olmadığı yapılan varsayımlara çok akıllı değildir. Yani editörleri yanlış sözcüklerin altını çizer içeriği yüksek kalitede çevirmek için kullanılabilir tutmak için çok faydalı.

Junior Member

Hm .. Kullanıcıların doğru yazın nasıl yapabilirim? Bazı kullanıcılar "ur" ve "afaik" gibi kelimeler, vb biliyorum .. Ben o düzeltir şey uygulamak için zor olurdu sanırım.

Michał Podbielski (BB Personel) vBET's Avatar

Zor değil. Tarayıcılar zaten doğru yazım. Ben bu mesajı yazıyorum ne zaman yanlış yazılmış her kelime üzerinde kırmızı altını görüyoruz. Ve ben bile düzeltmeler için ipuçları sadece Word gibi

Belirli bir "lehçeleri", ya da alt-kültür deyişle Hakkında - bu alt-kültürün bir parçası haline geldiğinde (kendi dillerinde olup olmadığı olursa olsun) her bir alt-kültür gibi insanlar yeni kelimeler öğrenirler. , Belki yalvarıyor ne anlama geldiğini soran, ama bunu anlamak - Yani yabancı kullanıcılar çok hızlı bir deyişle tanıyacak

Bu Konu İçin Etiketler

İzinleri Yetkileriniz

• Size olmayabilir Yeni Mesaj
  • Size olmayabilir yazılan mesaj içermekte
  • Size olmayabilir Mesaj ekleri
  • Size olmayabilir Mesajınızı Değiştirme
  •