PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Çözülmüş Temel Performans Sorunları

Jesh
22-04-10, 01:46
Merhaba,

Birincisi, bu ürünün seviyorum, harika.

Ben yaşıyorum yapılandırma hata çeşit olması gerekir. Coin Forum (http://www.coinforums.com/forum.php) ziyaret edin ve bir dile çevirmek için çalışın. Herhangi bir sayfa çevirmek için 30-40 saniye sürer. Saniye içinde herhangi bir sayfa çevirmek Burada dikkat edin.

Ben performans ipuçları okudum ve yapabileceğim her şeyi yaptım.

Ben vBSEO kullanıyorum ve hem forum ve benioku listelenen tüm entegrasyonlar yaptık. Ben orada yanlış bir şey olabileceğini düşünüyorum.

Lütfen bana bildirin görünmek nerede başlaması gerektiğini.

Teşekkürler!

vBET
22-04-10, 14:02
Şimdiye kadar biz böyle bir durumda sadece tek bir nedenle Google cevaplara göre gecikmeler oldu. Anlattığım durumda ortaya çıkmaktadır:
1. Forum kendi sunucusu çeviriler dışında gelen istekleri tutar
2. ya da Google "cezalar" biraz zaman veriyordu
Her çeviri talebinin zaman saymak, günlükleri görünür. Bu, ilk birkaç karıncanın sonra birbirlerine dramatik bir şekilde daha fazla zaman aldı, ince görünür. Forum sahibi başarı olmadan, kendi güvenlik duvarı ayarları neden Loking oldu. Bu tabii ki sadece önbelleğe alınmaz sitesi için ne çünkü Google iletişim ile bir şeydi.

Biz yeni bir performans parametresi 'çeviriler arasındaki gecikme ekleyerek bu sorunu çözüldü

Önbelleğe alınmış sayfa yeterince hızlı oluşturduğu forumda bakın. İlk çeviri çok zaman alır. Ve 10, yani kullanımı 'çeviriler arasındaki gecikme deneyin. Önbellek off kontrol etmek için lütfen unutmayınız. Böylece bir süre için önbellek kapatmak ve çeviriler hız kontrol - bu önbelleğe alınmaz sayfa hızı olduğundan emin olacaktır. Iyileştirme (öncesi ve sonrası zamanı ölçmek için bazı araç için iyi bir - gibi internette bulabilirsiniz) görürseniz sonra önbellek açın ve ok. Ayrıca önbellek açılmaz ise, gecikme 0 olarak ayarlayın ve bize bildirin biz diğer çözümleri için bakacağız:)

Ayrıca çok önemli. Sunucu tüm dillerden işlemek için mümkün değilse lütfen başında bazı devre dışı bırakmak. Yani 10 dilde ile başlar, ve bu önbelleğe alınmış olacak sonra zaman zaman yeni diller eklemeye başlayın. Birçok blogunuzu tüm diller ile başlaması durumunda tüm kaynaklara bağlıdır - BB ancak sunucu ve Google arasındaki değilse bir şey mükemmel ve hatta değildir, o zaman daha az önbelleğe alınmış dillerde daha az Google istek anlamına gelir, daha az sorun anlamına gelir.

Jesh
22-04-10, 14:56
Çeviriler Arasında önbellek ve Gecikme = 0. Ben çeviri üzerinde boş bir sayfa olsun?

Sunucu yönetici araçları @ performans grafikleri bakarak ya da aşırı değildir.

Bir çok kez, çeviri çok berbat.

http://www.coinforums.com/badtrans.jpg

Daha önce önbellek olmadan bile çok iyi bir çalışma oldu, ben ne olduğunu bilmiyorum! Sorunlar yaşıyorum Bu sayfa önbelleğe alınmış bile, ben, başka bir şey devam olduğunu düşünüyorum.

Hmmmm ....

vBET
22-04-10, 15:10
Forum dil Tamam olduğundan emin olun - hiç kimse değişti yok.

Ayrıca, Google durumunu kontrol, bu talimatları takip ediniz: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1729

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1