PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız: Forum yapmak wan

onlinemovierocks
01-07-12, 13:26
Merhaba vB takım, ama mutlu etmek söylemek beni nasıl yeni forum sitesi yöneticileri için yapmak istiyorum ben yapmak. ı-si olmak netfirms.com ama pl barındırma yok vB yükleme hizmeti. Bu yüzden lütfen bana yardım nasıl yükleyebilirim ve kaç $ bunun için çalışmak.
1 - yükleme
2 - tasarım
3 - zaman desgin benim öneri ve kategoriye göre yönetme

Yanıt vermek beni ben m bekleyen

vBET
02-07-12, 19:32
VB takım değiliz - çeviriler takım olduğumuzu. VBulletin destek için lütfen vBulletin foruma gitmek:)

onlinemovierocks
03-07-12, 08:37
merhaba efendim, çeviriler, sitenin başlığı Powered demek. mutlu etmek söylemek beni hizmetiniz hakkında
thnx

vBET
03-07-12, 21:19
Biz satmak ve vBulletin - Forum 53 dil, Google, Microsoft ve Apertium çeviri API kullanarak çeviren çeviriler (vBulletin Enterprise Translator), eklenti destekleyen.

onlinemovierocks
05-07-12, 07:42
ok thnx şimdi anlamak
ama vbulletin değil vermek beni nasıl bizimle iletişim yeni iş parçacığı için bir fırsat.

vBET
07-07-12, 14:33
Lütfen iletişim formunu kullanarak kendi forumunda ve orada bak.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations