Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 8 од 8

Тема: вБуллетин и ВБ Преводилац предузећа

  1. #1
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Оцт 2010
    Поруке
    3

    Default вБуллетин и ВБ Преводилац предузећа

    Хи!

    Имам проблем са постављање линковима за ВБ предузећа Преводилац 2.4.3

    Ја тако сам и ја поставили вБуллетин:
    Врста линка ВБСЕО_УРИ
    Линкови Превод тип реат УРЛ СЕО Према Да бисте направили везу консензус (тј. '/ ср / адреса)

    Додао сам. Хтаццесс
    Code:
    #rules for SEO translation links without vbSEO
    
    RewriteEngine On
    
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [L,QSA]
    
    #************************************************************-
    #Rules for SEO translation links with vbSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
    #RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]
    
    #RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
    #RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
    Једна од уласка и изаберите нпр енглески напред домена.пл / одбор / ср / На жалост, окреће страница са информацијама које форум са наведеним ИД није пронађен, вино је на страни неке преусмеравање.

    Додао бих да, наравно, без измена у линковима одлично функционише.

    Можда је неко имао сличан проблем или зна шта радим погрешно.

    Поштовањем,
    Рафал
    Последњи изменио pitu120; 10-08-10 U 01:32.

  2. #2
    СМФ предузећа преводилац (вБЕТ) Особље
    Регистрован
    Мај 2010
    Поруке
    1,000

    Default

    Се преселио у Фрее верзија вБЕТ2.4.к.

    Како ја видим имате вБуллетин, али само изглед вашег хтаццесс.. Сада имате правила за вБЕТ без вБуллетин, али требало би да имате правила за вБЕТ са вБуллетин.

    Дакле, само откоментирајте правила за вБуллетин и коментаре правила за вБЕТ без вБуллетин.

  3. #3
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Оцт 2010
    Поруке
    3

    Default

    Додао сам. Хтаццесс само правила вБуллетин.
    # Правила за СЕО превод везе са вБуллетин (морају бити укључени пре свега правила вбсео.пхп)
    РевритеРуле вбентерприсетранслатор_сео.пхп вбет_ланг = $ 1? & преусмерени = / [Л, КСА]
    РевритеРуле вбентерприсетранслатор_сео.пхп вбет_ланг = $ 1? & преусмерени = / $ 2 [Л, КСА]

    РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_УРИ} (админцп / | модцп / | вбсео_ситемап / | црон)!
    РевритеРуле ^ ((архива /)?(.* \\ пхп (/.*)?))$ вбентерприсетранслатор_сео.пхп. [Л, КСА]
    Након уноса домена.пл / одбор / фр / на пример, порука Погрешан форум назначено. Уколико сте пратили важећи линк, молимо да обавестите администратора.

    ВБуллетин третира као одељење и не могу да га пронађе.

    @ Изменити.
    Правила убачена у датотеку, а не у панелу вБуллетин.
    Последњи изменио pitu120; 10-08-10 U 12:32.

  4. #4
    СМФ предузећа преводилац (вБЕТ) Особље
    Регистрован
    Мај 2010
    Поруке
    1,000

    Default

    може лепите овде све. хтаццесс фајл?

  5. #5
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Оцт 2010
    Поруке
    3

    Default

    Већ добро. Ставио сам лоше владавине.
    Последњи изменио pitu120; 10-08-10 U 23:04.

  6. #6
    СМФ предузећа преводилац (вБЕТ) Особље
    Регистрован
    Мај 2010
    Поруке
    1,000

    Default

    Као што сам мислим. Ок хвала за потврду

  7. #7
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Сеп 2010
    Поруке
    3

    Default проблем

    Имам неки проблем .. Ал су повезане рад, али не индексна страна


    форум.цом / идлангуаге /

    ово је моја хтаццесс.



    РевритеРуле вбентерприсетранслатор_сео.пхп вбет_ланг = $ 1? & преусмерени = / [Л, КСА]
    РевритеРуле вбентерприсетранслатор_сео.пхп вбет_ланг = $ 1? & преусмерени = / $ 2 [Л, КСА]

    РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_УРИ} (админцп / | модцп / | вбсео_ситемап / | црон)!
    РевритеРуле ^ ((архива /)?(.* \\ пхп (/.*)?))$ вбентерприсетранслатор_сео.пхп. [Л, КСА]

    РевритеРуле ^ ((урллист | ситемап_) .* \\ (КСМЛ |.. Ткт) (\\ ГЗ))? $ Вбсео_ситемап / вбсео_гетситемап.пхп мапа = $ 1 [Л]

    РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_УРИ} (админцп / | модцп / | црон | вбсео_ситемап)!
    # РевритеРуле ^ ((архива /)?(.* \\ пхп (/.*)?))$ вбсео.пхп. [Л, КСА]

    РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ}-ф!
    РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ}-Д!
    РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ} ^! (Админцп | модцп | цлиентсцрипт | цпстилес | фузије | слике) /
    РевритеРуле ^(.+)$ вбсео.пхп [Л, КСА]

  8. #8
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Шта је УРЛ форума? Да ли она садржи форуму директоријум у њему? Ако јесте - Имајте на уму да мењате правила и додати директоријум форуму постоји (види опис за хтаццесс правила.).

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •