Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 5 од 5

Тема: Мој сајт се не индексирају Кс52?

  1. #1
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    142

    Exclamation Мој сајт се не индексирају Кс52?

    Здраво, ја сам користећи вБСЕО Ситемап Генератор без вБуллетин, само сам хтео да знам најбоље подешавање за то, јер сам приметио да су моји преводи поруке не индексирају на локацији Гоогле и сам проверавани и установљено је свих 52 језика у бази пуне (преводи ради), само моја форуму матерњем језику оне су индексирани на Гоогле-у.

    Може ли неко да ми помогне у томе конфигурацију јер сам моћ учинили нешто погрешно или не пише?

    Или имам проблем на неком другом месту, јер ја не разумем ово?

    Срдачан поздрав

  2. #2
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    142

    Default

    Нико не?

    Са свим овим приче о успеху зашто сам толико несрећан?

    Имам страних туриста који долазе (много) и страних Гоогле додаје (много), али ја не видим језик преведена индексирања (ниједан)?

  3. #3

    Default

    Да ли можете да објавимо вашу УРЛ тако да неки чланови могу погледати?

    За оно што вреди, мислим да је боље да преведе 10-так најпопуларнијих језика. Почните са богатим земљама које могу имати интерес за вашу тему. Нпр. за фудбал форуму бих превести европским језицима (шпански и португалски су такође говори у Јужној Америци), и ја би укључивао и јапански Јужне Кореје.

    Размислите Филипини имају БДП по становнику од око $ 1,800 долара, упоређивање овог у Норвешкој што је за око $ 94,000 долара. Многе афричке земље су БДП по глави становника испод $ 500 п / а.

    Које земље су више вероватно да садрже корисника који ће купити и оглашавачи који троше?

    Ако Гооглебот је требало да пузи 1 милион страница вашег сајта месечно, да ли желите да пописује ваш француски или норвешки странице или ваш филипински или Африканс странице?

    Без виде ваш сајт, ја рачунати већина људи су луди покушавају да добију 52 језика индексирани. Уски је до неколико богате економије и концентрисати се на њих.

  4. #4
    Модератор
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    142

    Default

    Мој сајтова о аутомобила.
    У сваком случају ова прича о успеху њих има ал на: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...24200-даи.хтмл

    и како је рекао он је отишао до 12.000 УРЛ адреса индексиране у Гоогле, а сада има преко 130.000 и даље пењање, имао сам 59100 пре вбет и сада имају 61000 са 52к!?

    хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...есс-стори.хтмл Овде власник има још један успех прича без коришћења мапа (ово може да буде проблем?), ја сам користећи Ситемап јер још мом сећању иде то је увек препоручује!?

    ПС. Може више детаља подешавање ставити у ове приче о успеху, јер све је само мало превише генеричке за мене?

    Поздрав
    Последњи изменио mario06; 28-06-10 U 06:45.

  5. #5
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Имајте на уму да сте нас питате зашто Гоогле не индексира још више Ваших страница - ово је питање у Гоогле ...
    Ипак можемо да вам дати неке савете:
    1. Проверите да ли оно што сте блокирају у роботс.ткт и проверите када је последњи промена је тамо прављена. Ако сте почели блокира недавно неке сајтове (у последњих 2-3 месеци) - као што су члан странице, као препоручујемо - онда Гоогле није само индексирање своје нове странице, али и уклања блокиран један од индекса.
    2. Гоогле пописује и индекса странице са својим не знају алгоритми - још увек неке мисли о тим су познати. Односно поредак Страна ће одредити колико брзо ће Гоогле ажурирати индексира око ваше локације.
    3. niste zvanično podržali vBET verzija Vbuletin-3.6. x i zbog toga su sve vaše stranice arhive prekinute nakon vBET instalacije. Nedavno smo rešili ovaj problem-tako da arhiviranje radi ponovo na vašem forumu. Pa ipak zbog Vbuletin-a vaše prevedene stranice arhive na prevedenim forumima ne rade tako da Google neće indeksirati one i da neće naći prevedene niti arhive za arhiviranje (zato što su veze do njih na stranicama arhive foruma). Kao podsetnik-molim vas pogledajte ovde za detalje: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...буг-фоунд.хтмл

    О Мапа сајта - имајте на уму да су поруке које је написао наши корисници су написали наши корисници Ne mora da zastupa zvanična saopštenja VBET tima. Veoma je dobro imati sitemap. Nije neophodno da integrišete vBET sa Sitemap generatorom, ali je podržan ako to želite da uradite. Ako nećete onda će Google svakako naći linkove ka vašim prevedenim stranicama - samo puzeći vaš forum (imate linkove ka prevedenim stranicama pod zastavicama - Google ga takođe vidi).

    О стављање више детаља у успех приче, опет: поруке коју је написао наши корисници су написали наши корисници. Дакле, обратите аутори тема о детаљима. Ви АМ да их или питати или више детаља у нит која сте заинтересовани.

    Реците ви очекујете неке информације / савети / помоћ у вези овог проблема, или ми то можемо затворити.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •