Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 8 од 8

Тема: два питања

  1. #1
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Јан 2010
    Поруке
    18

    Default два питања

    Имам бесплатну верзију инсталирану јуче сам имао ~ 200 Спидерс онлине спидеринг преведена страна и мој сервер је отишао преко 10-30 и морао сам да онемогућите пијук да се врати нормалном оптерећењу сервера.
    Ја сам на ВБ 3.8, могу да очекујем плаћену верзију неће преоптерећење мој сервер као и бесплатна верзија то ради?
    Друго, да ли плаћену верзију превести хаковање као вБадванцед ЦМПС, вБадванцед линкова директоријум, ПхотоПост вбгаллери?
    Ако не, постоји ли начин да се онемогући преводилац предузећа на које странице да би се избегло веза иде у нигде?
    Које су опције плаћања (ЦЦ / банктрансфер)?
    То је рекао "Ослободите исправке за годину дана", после тога годину дана морам да плате пуну опет или постоји надоградњу таксе? То је важно јер 90 $ није стварно јефтино.
    Ако користим 3.к верзију могу једноставно надоградњу на 4.к или морам поново да платим?
    Хвала.

  2. #2

    Default

    Наравно Још увек чекам само да добијем копију функционална, али имам исто питање као добро.

    Имам прилично широк форум (преко 500.000 порука) и желите да се смањи оптерећење на почетку колико је то могуће кад сам је инсталиран правилно.

    Такође бих желео да се пријавите за које Гоогле АПИ-ја ствар за мере безбедности ... али не знам тачно где да се пријавите.

  3. #3
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Хи. Плаћени верзија вБЕТ има много боље перформансе и можете очекивати да превод ће бити бржи и оптерећења сервера љубавник. Не могу вам дати никакве посебне бројеве - оне могу само да иду од мерења перформанси на ваше специфичне форуму, али могу вам рећи да је плаћена верзија је оптимизован кеш, алгоритме и додатне параметре.
    Плаћена верзија може да се интегрише са различитим додацима. Ја могу да кажем са сигурношћу да се интегрише ПхотоПост, такође вБадванцед модова - не могу да кажем не свима али неки сигурно. Погледајте одељак интеграције за детаље.
    Такође, плаћену верзију имају посебну опцију да поставите УРЛ који ће бити игнорисане (нема заставе тамо, нема превод за праћење линкове на тим страницама и аутоматско преусмеравање ако је неко ставио језик у УРЛ-у руци).
    Заправо смо подржава само ПаиПал опцију плаћања.
    Након што је ваш бесплатно ажурирање истиче да је довољно да се обнови лиценцу и то је много јефтиније. Стварна цена је $ обнови 30 и у будућности планирамо да ће је цена буде око 1 / 3 нормалне лиценце цену, али не третирају као посао обавеза.
    Kupovinom vBET licence kupujete licencu za vBET 3.x/4.x - nema dodatne naknade za nadogradnju
    Ако имате чак додатна питања - молим само питајте. Радо ће вам помоћи.

    Quote Оригиналли постед би Ramses View Post
    Имам бесплатну верзију инсталирану јуче сам имао ~ 200 Спидерс онлине спидеринг преведена страна и мој сервер је отишао преко 10-30 и морао сам да онемогућите пијук да се врати нормалном оптерећењу сервера.
    Ја сам на ВБ 3.8, могу да очекујем плаћену верзију неће преоптерећење мој сервер као и бесплатна верзија то ради?
    Друго, да ли плаћену верзију превести хаковање као вБадванцед ЦМПС, вБадванцед линкова директоријум, ПхотоПост вбгаллери?
    Ако не, постоји ли начин да се онемогући преводилац предузећа на које странице да би се избегло веза иде у нигде?
    Које су опције плаћања (ЦЦ / банктрансфер)?
    То је рекао "Ослободите исправке за годину дана", после тога годину дана морам да плате пуну опет или постоји надоградњу таксе? То је важно јер 90 $ није стварно јефтино.
    Ако користим 3.к верзију могу једноставно надоградњу на 4.к или морам поново да платим?
    Хвала.

  4. #4
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Јан 2010
    Поруке
    18

    Default

    Захваљујући Михал, ускоро ћу ставим поретка.

  5. #5

    Default

    # 1 Могу ли да добијем везу да се пријавите на Гоогле АПИ-ја ствар у САД? (Радије бих бити сигуран него жао Гоогле)

    # 2 Такодје, било које опције да се прво конфигурисати тако да ниже оптерећење сервера стреса на великом форуму? (Већ сам очекивао да у почетку отежавају сервера)

  6. #6
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би mikeinjersey View Post
    # 1 Могу ли да добијем везу да се пријавите на Гоогле АПИ-ја ствар у САД? (Радије бих бити сигуран него жао Гоогле)

    # 2 Такодје, било које опције да се прво конфигурисати тако да ниже оптерећење сервера стреса на великом форуму? (Већ сам очекивао да у почетку отежавају сервера)
    #1 Гоогле АПИ-ја ствар у САД?... Ako mislite Google API vezom za lako ključnih onda ste link u opis parametar u vBET opcije. To je:
    Користећи АЈАКС АПИ кључ - Гоогле АЈАКС претрага - Гоогле Цоде

    # 2 Погледајте овде за вБЕТ и перформансе савета:
    за вБЕТ4.к хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...рформанце.хтмл
    за вБЕТ4.к хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...рформанце.хтмл

  7. #7
    Забрањен
    Регистрован
    Мај 2010
    Поруке
    4

    Default

    Text automatically translated from: Portuguese to: Serbian
    Translated text
    Хааа ако Схватио сам не могу инсталирати ову бесплатну верзију ће смејати ме та теже.
    Тиозинхо сам желео да прода линцеца рекао нема више бесплатна верзија за тестирање ..
    Original text

  8. #8
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би Subis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Serbian
    Translated text
    Хааа ако Схватио сам не могу инсталирати ову бесплатну верзију ће смејати ме та теже.
    Тиозинхо сам желео да прода линцеца рекао нема више бесплатна верзија за тестирање ..
    Original text
    Ако имате било каквих питања у току бесплатну верзију инсталације - само питајте за подршку Napominjemo da ćete na ovom forumu brzo dobiti podršku. Ako tražite vBET podršku na vbulettin.org forumu, onda možete duže da čekate na vbulettin.org - to nije naš zvanični forum, tako da podrška tamo ne ide tako često, ali ipak ide.
    Молимо вас да напишете у бесплатну верзију секцију на овом форуму шта је ваш проблем и ми ћемо вам помоћи

    Такође, имајте на уму да бесплатна верзија нема процене времена - можете да га користите колико год желите, пре него што одлучите да купите боље и брже се

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •