Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 7 од 7

Тема: Застава слике алтернативних опција

  1. #1
    Модератор
    Регистрован
    Феб 2010
    Поруке
    210

    Default Застава слике алтернативних опција

    Хи тхере,

    Зато што Гоогле је све тако вруће на брзину веб страници ја се приказују тестирање на мом сајту.

    40% време учитавања је до утовара 30 или тако преводилац заставу слике.

    Ово није буг или грешка само потрази да има брз сајт.

    Шта алтернативе постоје за борбу против овог?

    Покушао сам падајућег менија, али не верујем Гоогле може да пописује линкове.

    Можемо / конвертујете тренутну заставице за цс вилењака тако да учитавају се као што једна слика, а од 30 одвојене слике?

    Било која друга опција молим вас.

    Хвала.
    Последњи изменио Snake; 29-04-10 U 21:21.

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Имајте на уму да ваши резултати нису репрезентативни. Било ког прегледача после прве посете на вашем форуму има кеширане слике и не узимају те опет (само ако је спољни кеш истекне, или сила лике ит Ф5 промену у ИЕ +). Дакле, оно што мери је време прве посете. Пошто слика не утичу време одзива од следећег захтева.

    Дакле, заставе узима 0% времена учитавања странице за већину захтева који долази на форум.

    Гоогле може да пузе везе у клонути падајућег менија, јер су једноставно укључени у ХТМЛ излаз (можете га проверити) - тако да Гоогле то виде и пузи га као било који други од ваших веза.

    Ми смо већ добили захтев за могућностима на подршци ЦСС спритес - погледајте овде дискусију о овој теми: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...сс-сприте.хтмл

    За друге опције - можете само да елиминише све заставе слике и показати везе теста. Да би то урадили довољно је да измените шаблон за заставе. Имајте на уму да клонути мени не користе шаблон и у овом тренутку захтева код модификације. Можемо вам дати детаље, ако сте заинтересовани

    ПС.
    Да ли сте сигурни да су Гоогле-роботи преузимање слика и не само провери прегледате текстуалне странице?

  3. #3
    Модератор
    Регистрован
    Феб 2010
    Поруке
    210

    Default

    Иве је добио падајући показује у подножје шаблону.

    То је оно што код показује у извору.

    Могу да Гооглебот отворити сама ЈаваСцрипт? Но То не може.

    То је велики проблем, ове заставе додати 50% на време потребно за учитавање страна у реалном реч, због величине слика, 50 чудне везе, лоокуп, итд

    Веб страница Анализер - Фрее вебсите оптимизација алатке Вебсите Спеед Тест посетите вебсајт извештај о успешности од оптимизације веб сајта

    То сајт тестови ХТМЛ само излаз, брзине сервера и сл није укључена.


    Ја се 7с без заставе омогућен, 14с ако сам их омогућили.

    То је огромна, они су лоши, а ви стварно треба боље решење.

    <тд цласс="вбмену_цонтрол"> <а ид="вбеттранслатионс" хреф="хттп://ввв.цомпутер-јуице.цом/форумс/$схов[нојс_линк]#вбеттранслатионс" аццесскеи="5"> Преводи </ > <сцрипт типе="тект/јавасцрипт"> вбмену_регистер ("вбеттранслатионс"); </ сцрипт> </ див>
    Последњи изменио Snake; 30-04-10 U 00:25.

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Имајте на уму да смо већ дали вам линк на страницу о овом питању и информације које смо свесни о другим заставама могућности решења и сматрају га већ. Захваљујући коме желите да нам покаже колико је важно мислите да је

    Такође, имајте на уму да Гоогле не морате да отварате било који ЈаваСцрипт и виде све заставе које су у падајућем менију. Код који сте дали је за прегледаче и мења падајући мени како би се видео за кориснике. Све ботове га виде одмах, јер падајући мени је укључен у ХТМЛ излаз (не узме Ајакс) - само молимо Вас да пронађу у ХТМЛ излаз на следећи начин:
    Code:
    <div class="vbmenu_popup" id="vbettranslations_menu" style="display:none;margin-top:3px" align="left">
    И видећете да је падајући је укључен у ХТМЛ излаз и роботи виде све заставе, само претраживачи га не покаже на просјачење због стила дисплаи: ноне и писмо које је указао је само за претраживаче како би се видео.

    Проверио сам своју страницу на веб анализатор који сте дали и резултати су драстично различити оно што сте овде дали.
    Учитавања ХТМЛ: 0.46 Други
    Укупно слика оптерећење: 3.51 Други (Укључујући и све слике не само заставе).

    И имајте на уму још једном да тумаче резултате у погрешан начин, јер сте пропустили концепт претраживача веб кеш. Веб претраживачи су кеширање слика и не питају за оне који у наредној захтеве. Дакле, време аддед би преузимање заставе је минимална за своје кориснике који су гледајући стотине страница и узео заставе на почетку. Већ сам тачку своју пажњу на ово и можете га проверити сами само ће на своју форум и видим да не чекају секунди за сваку слику, али су је одмах.

    Ипак смо свесни да ће наши корисници воле да имају и друге опције за заставе и ми ћемо теста решење предлаже у нит која сам вам указао раније.

  5. #5
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Јан 2010
    Поруке
    18

    Default

    Quote Оригиналли постед би Snake View Post
    Хи тхере,

    Зато што Гоогле је све тако вруће на брзину веб страници ја се приказују тестирање на мом сајту.

    40% време учитавања је до утовара 30 или тако преводилац заставу слике.

    Ово није буг или грешка само потрази да има брз сајт.

    Шта алтернативе постоје за борбу против овог?

    Покушао сам падајућег менија, али не верујем Гоогле може да пописује линкове.

    Можемо / конвертујете тренутну заставице за цс вилењака тако да учитавају се као што једна слика, а од 30 одвојене слике?

    Било која друга опција молим вас.

    Хвала.
    Ја би могло да смањи заставе укупна величина 18кб до 6кб, само сачувајте слике са вишим компресије подешавања.

  6. #6
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би Ramses View Post
    Ја би могло да смањи заставе укупна величина 18кб до 6кб, само сачувајте слике са вишим компресије подешавања.
    Шта алат мислите о?

  7. #7
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Јан 2010
    Поруке
    18

    Default

    Quote Оригиналли постед би vBET View Post
    Шта алат мислите о?
    Користио сам Пхотосхоп.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •