Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 1 од 2 12 ПоследњиLast
Резултати 1 на 10 од 11

Тема: Заставе није појавио

  1. #1

    Default Заставе није појавио

    Поздрав,

    Ја сам користио бесплатну верзију вБЕТ и то радили у реду. Ја деинсталирали и купио пуну верзију. Сада заставе не приказују нигде на мојој страници? Ако покушам ручно да преведе додавањем ср / форум / она ради на дугме У реду.

    Такође, ако могу да омогућим "Преводи падајућег менија 'цео стил је нетачна.

    Ја сам помоћу СМФ 4.0.3.

    Хвала!

    Грег

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Хи.

    Већ сам одговорио о томе на различите поруке, али мислим да сам погрешно - Мислио сам да су заставе слике не приказују. Као што сам сада разумем целу заставе секција није видљива уопште.

    Претпостављам да сте прилагођени распоред на вашем форуму. То може бити проблем - још увек би требало да буде приказан (можда сломљена, али треба). Покушајте да стави заставе у обичај месту. Такође, молимо Вас да нам пошаљете ваше пуну УРЛ Форум - видећемо ХТМЛ излаз и тражити узрок - и за падајућег менија.

    Разумем да сте онемогућили сада падајућег менија, јер је сломљен - пошаљите нам пуцали екран и ХТМЛ излаз, када мени је доступан. Такође, овде - покушајте обичај место - може бити да подразумевани локације не одговарају вашим промењен изглед.

  3. #3

    Default

    Quote Оригиналли постед би vBET View Post
    Хи.

    Већ сам одговорио о томе на различите поруке, али мислим да сам погрешно - Мислио сам да су заставе слике не приказују. Као што сам сада разумем целу заставе секција није видљива уопште.

    Претпостављам да сте прилагођени распоред на вашем форуму. То може бити проблем - још увек би требало да буде приказан (можда сломљена, али треба). Покушајте да стави заставе у обичај месту. Такође, молимо Вас да нам пошаљете ваше пуну УРЛ Форум - видећемо ХТМЛ излаз и тражити узрок - и за падајућег менија.

    Разумем да сте онемогућили сада падајућег менија, јер је сломљен - пошаљите нам пуцали екран и ХТМЛ излаз, када мени је доступан. Такође, овде - покушајте обичај место - може бити да подразумевани локације не одговарају вашим промењен изглед.
    Покушао сам прилагођени код:

    Code:
    <div id="flaggen" class="vbetflags_position">
     {vb:raw vbenterprisetranslatorflags}
    </div>
    УРЛ:
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum/
    УРЛ препише од
    Code:
    http://www.coinforums.com/forum.php
    Без заставе Отишао сам код ту за вас да видите ...

    Хајде да не бринете о падајућег сада.

  4. #4

    Default

    Заставе су сада појављују ... Не знам шта се десило?

    Првобитно, ја сам цопи / налепљен кључ унутра Отишао сам на терен лиценцни кључ и оде до краја и онда притисните ДЕЛЕТЕ да бисте видели да ли екстра невидљив АСЦИИ карактер је налепљен, а сада то ради.

    Не знам, али сада ради.

  5. #5
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Не знам, али велики

    Молим вас Стаи Цоол - те ствари се дешава и ми смо ту да вам помогне да решите се

  6. #6

    Default

    Quote Оригиналли постед би vBET View Post
    Не знам, али велики

    Молим вас Стаи Цоол - те ствари се дешава и ми смо ту да вам помогне да решите се
    Znam da sam programer u C, C++, PHP i VB 20+ godina tako da sam upoznat sa problemima.

    Волео бих имао више времена да се решите проблеме, али рад је узимајући све моје време!

  7. #7

    Default

    мој заставе нису појавио ни

  8. #8
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би hotslot View Post
    мој заставе нису појавио ни
    Који? Падајућег менија или листе? Молимо Вас да проверите заставе конфигурацију (уверите се да су то главом искључен). Ако имате прилагођени распоред затим проверите различите заставе позиције - подразумевана позиције ће увек радити на подразумевани распоред - у прилагођене распореде не мора да значи. Такође, на крају само покушати обичај место.

  9. #9

    Default

    видети како ваш појављује на свом профилу? хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...берс/вбет.хтмл

    Мој форуму чланови профила не.

    Погледај профил: СлотФан - Хот Слот машине

  10. #10
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би hotslot View Post
    видети како ваш појављује на свом профилу? хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...берс/вбет.хтмл

    Мој форуму чланови профила не.

    Погледај профил: СлотФан - Хот Слот машине
    Само поставите подразумевани језик у Усер ЦП.

    Такође, - имајте на уму да имате неке грешке на страни коју ти је дао:
    Code:
    Warning: fetch_template() calls should be replaced by the vB_Template class. Template name: vbimghost_memberbit_noimg in [path]/includes/functions.php on line 3932

Страна 1 од 2 12 ПоследњиLast

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •