Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 6 од 6

Тема: Хтаццесс. ВБЕТ је вБуллетин 4.2.1 и 2.6Б1

  1. #1

    Question Хтаццесс. ВБЕТ је вБуллетин 4.2.1 и 2.6Б1

    Text automatically translated from: Portuguese to: Serbian
    Translated text
    Добро, свако може да порука пример рада са хтаццесс вБЕТ и вБуллетин.

    Ја користим "Мод Препишите УРЛс"И ББ"Направите СЕО веза према консензус (тј. '/ ср / адреса) УРЛ-ове"У вБЕТ.

    Када сам померате миша преко заставе на дну, видим да линк нешто као "мисите.цом / ср / цонтент.пхп", али страна приказана је "мисите.цом / садржаја". Ако променим УРЛ адресу у руци "мисите.цом / ср / садржаја" даје грешку и показује ништа.

    Може ли ико да ми помогне?

    [], С.,
    Рафаел Тревисан
    Original text

  2. #2

    Default

    Quote Оригиналли постед би trevis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Serbian
    Translated text
    Добро, свако може да порука пример рада са хтаццесс вБЕТ и вБуллетин.

    Ја користим "Мод Препишите УРЛс"И ББ"Направите СЕО веза према консензус (тј. '/ ср / адреса) УРЛ-ове"У вБЕТ.

    Када сам померате миша преко заставе на дну, видим да линк нешто као "мисите.цом / ср / цонтент.пхп", али страна приказана је "мисите.цом / садржаја". Ако променим УРЛ адресу у руци "мисите.цом / ср / садржаја" даје грешку и показује ништа.

    Може ли ико да ми помогне?

    [], С.,
    Рафаел Тревисан
    Original text
    Можда ово помаже, али нисам сигуран.

    Нагађам морате имати ЦМС инсталиран.

    Знам за мене, ја сам морао да промени форум.пхп фајла на индек.пхп .. и побринули се да га промени, као и у админ ЦП подешавања.

    Имам главни форум страници као мој Хоме Паге.

    тако да са ЦМС подразумевани ЦМС страница је индек.пхп .... За разлику од претходних вБуллетин верзија где индек.пхп би нормално да буде главни форум страници.

    Сваки пут да преузмем нову СМФ ажурирање, морам да ручно промените форум.пхп на индек.пхп сваки пут.

    То је сооо кул. Ја сам одговор на некога ко врсте у португалски и енглески превод је кроз савршено овде ..

  3. #3

    Default

    Text automatically translated from: Portuguese to: Serbian
    Translated text
    Али постоји индек.пхп у роот директоријум ББ ...
    Original text

  4. #4

    Default

    Quote Оригиналли постед би trevis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Serbian
    Translated text
    Али постоји индек.пхп у роот директоријум ББ ...
    Original text
    Ако имате блог на роот директоријум (иоурсите.цом уместо иоурсите.цом / форум /)

    Тада имате да промените форум.пхп на индек.пхп .. и преименујете индек.пхп да шта год желите. Нећете морати индек.пхп ако не користите ЦМС-а.

    Ја моје преименован у "индекс вхатевер.пхп" и никада га користе. Његова само за ЦМС ако је ваш коришћења.

  5. #5
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би trevis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Serbian
    Translated text
    Добро, свако може да порука пример рада са хтаццесс вБЕТ и вБуллетин.

    Ја користим "Мод Препишите УРЛс"И ББ"Направите СЕО веза према консензус (тј. '/ ср / адреса) УРЛ-ове"У вБЕТ.

    Када сам померате миша преко заставе на дну, видим да линк нешто као "мисите.цом / ср / цонтент.пхп", али страна приказана је "мисите.цом / садржаја". Ако променим УРЛ адресу у руци "мисите.цом / ср / садржаја" даје грешку и показује ништа.

    Може ли ико да ми помогне?

    [], С.,
    Рафаел Тревисан
    Original text
    Молимо Вас да пошаљете ваш форум пуну адресу и стварних садржаја хтаццесс фајл.

  6. #6
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би trevis View Post
    Text automatically translated from: Portuguese to: Serbian
    Translated text
    Али постоји индек.пхп у роот директоријум ББ ...
    Original text
    Плеае напоменути да вБЕТ не захтева да промени имена фајла. Молим вас види претходни одговор и пошаљите нам тражене информације. Такође, имајте на уму да је једна верзија вБуллетин су грешке (не знам да ли у твом је већ исправљена). Овде ћете наћи опис проблема са вБуллетин званичним Куицк Фик:
    вБ4 ЦМС везе са вБСЕО3.5 не ради - Енглисх СЕО форум

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •