Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 2 од 3 FirstПрви 123 ПоследњиLast
Резултати 11 на 20 од 27

Тема: индексирани даље спушта за ову недељу

  1. #11

    Default

    Мапа сајта Статистика
    Укупно УРЛ: 1.030.240
    Индексирани УРЛ: 21.709

  2. #12
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би badawidollah View Post
    И такође променити неке ОнЛине.
    Можда Тхатс превише проблема
    То може бити разлог, јер стари линк више не постоје. Имајте на уму да оно што видиш у алаткама за вебмастере НИЈЕ колико страница које сте индексиране. То је само говори колико је УРЛ адресе са вашег Ситемап-а је у индекс. Као што знате имате индексиране много више страница (неке нису у мапа). Дакле, ако УРЛ адреса промена у мапа (као после ОнЛине промене), онда није индексиран још из овог УРЛ-а (још увек можете бити под стари) и вебмастера алат ће вам показати мање индексиране УРЛ адреса. Јер не приказује све УРЛ-ове индексиране, али колико УРЛ-ова из мапа је индексиран. Можете видети све тако што напредно претраживање у Гоогле.

    Ако имате 301 преусмеравање са старог линкове за нове онда те не треба да буду уклоњени из индекса - само поново индексиран. Наравно, док то ће бити поново индексиран вебмастера алат ће вам показати мање УРЛ адреса.

    Имајте на уму да су Гоогле измене се такође не односи на све са својим акцијама - то може бити изазвана од стране Гоогле-сервера фармама понављања, алгоритам промене и Гоогле само зна шта још. Наравно, увек је добро да руку на пулс и проверити да ли то није у вези са нашим поступцима тако да би могла реаговати на такве случајеве.
    Последњи изменио vBET; 11-04-10 U 15:04.

  3. #13
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би badawidollah View Post
    Ставио сам у роботс.ткт минут пре
    Имајте на уму да ће ово уклонити блокирани садржај из индекса. Зато што није релевантан садржај ће бити добро за СЕО (ђубре ван индекс = вредније садржаја у индекс).

  4. #14
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би badawidollah View Post
    Мапа сајта Статистика
    Укупно УРЛ: 1.030.240
    Индексирани УРЛ: 21.709
    Да ли Гоогле приказује грешке у мапа?

  5. #15

    Default

    Quote Оригиналли постед би vBET View Post
    Да ли Гоогле приказује грешке у мапа?
    да
    рекли су преусмеравање странице

    Добио сам то такође

    Резултати 1 - 10 од око 87.100 из Унеси Језици Бел. (0.34 секунди)

    пре него што сам добио 236.000
    и још увек иде доле превише

  6. #16

    Default

    Надам се да то неће реду за 2-3 месеца.
    Променио сам око 50% ОнЛине име.
    Последњи изменио badawidollah; 11-04-10 U 15:42.

  7. #17
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би badawidollah View Post
    да
    рекли су преусмеравање странице

    Добио сам то такође

    Резултати 1 - 10 од око 87.100 из Унеси Језици Бел. (0.34 секунди)

    пре него што сам добио 236.000
    и још увек иде доле превише
    Можете бити мирни око преусмерења у Ситемап. Гоогле савете да се тамо стави само коначна УРЛ, али још увек зна како да рукује преусмерења и још увек индекса коначни УРЛ-а (оне после преусмеравање). У овом тренутку ми не стављамо преведен УРЛ у мапа да додате само код језика, због учинка разлога. Превод сваки УРЛ у сваком језику у једном тренутку током мапа генерације ће бити превише скупо. У сваком случају ми ћемо мислити о неким решење у овој области.

  8. #18
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би badawidollah View Post
    Надам се да то неће реду за 2-3 месеца.
    Променио сам око 50% ОнЛине име.
    Дакле, ово дефинитивно може бити разлог. Још увек не би требало да ако заиста имате 301 преусмеравање са старог на нови, али оно што се стварно дешава на Гоогле страни је мистерија.

    Још увек се сећам да сте додали неке нове садржаје фајлу роботс.ткт - па они блокирани УРЛ адресе и требало би да нестане из индекса.

  9. #19

    Default

    УРЛ не прате
    Када смо тестирали узорак УРЛ адреса из вашег Ситемап, открили смо да неке УРЛ адресе преусмеравају на друге локације. Препоручујемо да ваш Ситемап садржи УРЛ адресе које указују на крајње одредиште (циљ преусмеравање) уместо преусмерава на другу УРЛ адресу.
    ХТТП Грешка: 301
    УРЛ: Иди на УРЛхттп: / / ввв.нусантараку.орг/форум/ен/85735-пост1.хтмл
    Проблем откривен на: Апр 11, 2010

  10. #20
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Видим 2 питања постоји:
    1. Ваш линк изгледа чудно - Да ли сте сигурни да сте направили интеграцију са Ситемап Генератор на одговарајући начин?
    2. Vidim da ste tamo francuski preusmeri (301 preusmeri dva puta - jedno za drugim). Molim Vas, integrisati pravilno vBSEO - pogledajte ovde za detalje o integraciji vBSEO promena: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...ентс-бета.хтмл

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •