Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 2 од 2

Тема: ВБет да коментарише и перформансе

  1. #1

    Default ВБет да коментарише и перформансе

    Text automatically translated from: German to: Serbian
    Translated text
    Овде је кратак извештај од мене у вези утовара пута после инсталације 4.2.0 вБет:

    Почетна (хттп://ввв.2-вхеел-планет.де/):
    од
    4.8 секунди - 4.9 секунди
    на
    8.5 с - 9,5 с

    Пингдом Алати

    Тема (хттп://ввв.2-вхеел-планет.де/пројекте/781-голф-3-цабрио-пројект.хтмл):
    од
    8.7 с - 9,2 с
    на
    118С - 13,1 с

    Пингдом Алати


    Морате да кажем да ово НИЈЕ преведена страна.
    То значи да време учитавања за преведене странице су још већи.
    Original text

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Отишао сам тамо и не видим пута који су вам писање о томе. Имајте на уму да је за не преведено страница вБЕТ не ради ништа само додајте заставе. Тако да није могуће имати такав утицај на страни генерације као што су писање. Можда сте направили мерење када канализацију је учитан. Када сам га провере у овом тренутку то је у реду. Ја се у овом тренутку за главну страну 5.6 секунди и за конац страница 4.8 секунди (направио један тест за сваки само).

    Такође да ли сте проверили одговарајуће време? Заиста је тешко поверовати да нису преведене страницу за нит је утовар 13 секунди. Да ли гледате на одговарајуће време? Имајте у виду да алат који Вам показује на даје вам време Паге Генератион на почетку. Рес је време утовара ЦСС, слике и тако даље. Дакле, имате 52 нове слике (заставе) на Вашој страници - први пут оне морају да буду скинути са сервера. Након тога сваки претраживача имати кеширани ИИ те се не узимају од служе више. Тако да бројање у време Паге Генератион је лоша идеја и једноставно не даје вам реалистичније резултате

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •