Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 10 од 10

Тема: вБЕТ 3.0.0 доступан за изабрани блог

Hibridni prikaz

Prethodni Post Previous Post   Next Post Sledeće mesto
  1. #1
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default вБЕТ 3.0.0 доступан за изабрани блог

    Хи

    Možda ne znate, ali vBET već mesecima koristi stotine foruma Mnogi vlasnici foruma koriste ga i uzimaju prednosti ovog jedinstvenog proizvoda. Mnogi od njih takođe su podržali vBET kada je još uvek slobodan (Imajte u vidu da je vBET 2. x još uvek slobodan-samo imaju mnogo manje karakteristika od vBET 3. x).

    И желим да се захвалим свим власницима форуму који су подржали овај производ. Од данас вБЕТ 3.0.0 је доступна за:
    импортед_силкроад, Мегатр0н, КрисП, нецтонс, ЦареиЦрев, гхисирдс, витореис, Даи-Кун, циц, Мосз, ЦТхиессен, ацтолеарн, јацони, андие215, иахооох, боллие, Цхицк

    Они корисничка имена су из вбуллетин.орг и ако сте заинтересовани о детаљима погледајте овде: вБуллетин.орг форум - Виев Сингле Пост - ВБ предузећа Преводилац

    Hvala vam još jednom i sjajno se zabavljate sa vBET 3.0.0
    Последњи изменио vBET; 23-10-09 U 17:01.

  2. #2
    Забрањен
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    4

    Default Када је 3.0.0 ће бити доступна за куповину?

    Хи тхере,

    Да ли постоји временски оквир процењује на вБЕТ3.0.0 с доступност за куповину? Имам клијента који је веома заинтересована за коришћење функционалности, а желели бисте да им процену на рок и цену.

    Хвала,
    -Раи

  3. #3
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Желимо да га објавите на 2 недеље нешто између 2-4 недеље је сигурно процене

  4. #4
    Забрањен
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    4

    Default Процењује цене?

    Хвала толико за реаговање. Било која реч о ценама које ће се наплаћивати за ову верзију?

  5. #5
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Завршни цене није подешен још, али ћу додати да се планира велика промоција за први месец продаје - 50% попуста

  6. #6
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Није лако рећи за мене, и нисам мислио да ће да се деси, али: Жао ми је што сам дао слободан дозвола за људе који несебично ми је помогао донацијама

    Само сам се порука (преселио ово АМ) са уценом од једног момка који се не односе на поменуте групе, да или ћу му дати неке специјалне понуде или ће писати лоше ствари о мени на вбуллетин.орг ... Био сам заиста срећан да вам дам поклон, на жалост сада сам почиње да се жаљење због поступака неких људи који желе да ја будем непоштено са мојим најаве, па чак и претње су ми да се то уради ...

    To zaista nije bila moja namera da se nekim ljudima tako ponašaju. Žao mi je što više nisam sretan zbog mog poklona. I žao mi je što gura neke ljude na takva ponašanja. Zaista zvuči grozno, da je to što sam zahvalan ljudima koji su mi neinteresantno pomagali, bila moja najveća greška u upravljanju svojim kladama. Nažalost, u ovom trenutku osećam da je to istina...

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •