Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 6 од 6

Тема: вБЕТ 4.1.0 Релеасед - БЕТА

  1. #1
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default вБЕТ 4.1.0 Релеасед - БЕТА

    Још један велики корак у вишејезичким подршку заједнице - вБЕТ4.1.0

    Најбоља ствар - она подржава СМФ Издаваштво Суите. Ко можете сада вишејезична подршка у ЦМС и блогови Детаљи у наставку:
    - Вишејезична подршка за блогове (блогови уноса и коментаре)
    - Вишејезична подршка за ЦМС коментаре
    - Преводи Блогови УРЛ
    - Преводи УРЛ за ЦМС чланака и ЦМС секције

    Уживати

    ПС.
    Imajte u znaku da vBET 4.x još uvek ne podržava vBSEO, ali će uskoro. Ovo je ono što ćemo uraditi u sledećem izdanju. Tako da ćete uskoro moći da koristite vBET 4.x sa vBSEO - molimo vas da ga ne pokušavate sada

  2. #2

    Default

    Text automatically translated from: German to: Serbian
    Translated text
    Лепо ажурирање

    Чак и ако чекам на подршку морају вБуллетин
    Original text

  3. #3

    Default

    bilo kakve ispravke o vbet radu sa vbseom, od dana kada sam onesposobio vbet zbog vbsea, moj saobracaj je skoro pola

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    У овом тренутку имамо вБЕТ рад са вБуллетин и превођење линкове за: теме, блогови, ЦМС чланака, ЦМС-секције, ЦМС категорија.

    Данас ћемо га тестирамо са архива странице, РСС и блог РСС-а. Ако је све ће бити у реду спремни смо да се ослободи. Тако да је промена која ће бити ове недеље То није обећање ... У реду, ми ћемо се потрудити

    Znam da to što imaš skoro pola saobraćaja nije dobra stvar, ali sa druge strane možeš da osetiš kako je dobra ideja bila kupiti vBET У реду - само шалио. Други начин ...

    Ми ћемо се потрудити
    Последњи изменио vBET; 13-03-10 U 00:59.

  5. #5
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    OK - arhiva i RSS rade u redu sa vBSEO Сада код чишћење, провере да ли оставља нешто ТОДО за ово издање и ми смо спремни

    Mogu da kažem da postoji 95% šansi da će novo vBET izdanje (podrška vBSEO) biti u ovoj nedelji

  6. #6

    Default

    Надам се да видимо да ускоро

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •