Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 5 од 5

Тема: Ne mogu deinstalirajte Proizvod

  1. #1
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Maj 2014
    Поруке
    3

    Default Ne mogu deinstalirajte Proizvod

    Kada sam pokuša deinstalirajte vb preduzeće prevodilac 3.3.6 Kontrola izvršavanja poslova to mi daje sledeće greške:

    Parking: require_once() funkcija.potrebno]: Nije potrebno otvaranje ' /xxxx/xxxx/public_html/uključuje/vbenterprisetranslator_functions_lang.php' (include_path= ' . : /usr/lib/php: /usr/lokalni/lib/php') /xxxx/xxxx/public_html/admincp/plugin.php(1556) : uv- erenju( )'D u skladu 4

    Izgleda kao da je nestala. To je slobodna verzija i nemam original instalira datoteke.

    Bilo ko može da pomogne?

    Хвала.

  2. #2
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Ako ste slobodni verzija je verzija 2.3.6 .
    Da li deinstalirajte proizvod u АдминЦП-> Додаци и Производи-> Управљање производи? Da li su uklonjeni vBET pravila u .htaccess? Da li imate zadržavanje plugin? Ako je tako, jasno je cache memorije.
    Molimo Vas lepe a link na stranice sa pitanje.

  3. #3
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Maj 2014
    Поруке
    3

    Default

    To mora da bude plaćena verzija. To je definitivno 3.3.6 Kontrola izvršavanja poslova . Ili način JA potreba to zoni memorije.

    Jest da je kako sam to u zoni memorije admincp.

    Greške I zabeležio je kada sam pokušao da deinstalirajte proizvod. Nema posebne stranice sa problem.

    Možete li mi link da se instalira datoteke tako da se mogu pokušati i zameni te datoteke koje onda bi mogli da pustimo mi deinstalirajte?

    Хвала на помоћи.

  4. #4
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Молимо вас пошаљите ми детаље АМ приступ Админ ЦП и ФТП. Ја ћу проверити шта се дешава тамо

  5. #5
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    U pitanju je nedostatak arhiva Uključuje/vbenterprisetranslator_functions_lang zauzetost parking mesta. U pitanju je bio rešen.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •