Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 4 од 4

Тема: DBSEO radovi

  1. #1
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Апр 2012
    Поруке
    12

    Default DBSEO radovi

    Samo u slučaju bilo ko zainteresovan.

    Dobiti dbseo podešavanje i rad prve

    Onda instalirati vbet i normalno url podešavanja ne izabere nista sa vbseo

    Moja pitanja gde sam se blanko rezultate i razne druge wierdness je da je starije instalirati tako da su uklonjeni da potpuno

    Onda bi vam da radna prevodilac ovo je moj sledeće pitanje. tokom testiranja sam koristio punu kvotu od yandex na dan ro soemthing tako da sam je da vidimo jesu pitanja posle da

    VBET tima možete li imati neku vrstu izveštavanje / informacije stranice gdje se kaže da ono što je preveden i zamjena će biti ytranslated (tj je u redu itd) kao što sam imala težak put privatnim sektorom zašto ja samo čini da su EN i SR cache memorije stvari samo (iako francuski majorima ristiću rad)

    Basiclaly ako vam se pitanje da se vratimo na nule i ponovo počne

    Dodati vbet prošle i dont mess sa ništa.

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Molimo vas da obratite pažnju na činjenicu da vbet omogućava konfigurisanje jezika koji bi trebalo da bude cached. Ako ste cache memorije samo EN i SR, onda verovatno ste se cache memorije na drugim jezicima. Takođe možete ručno da prevedene stranice u drugi jezik i ako je preveden (možete biti i van kvote na prevod pružalac usluga) onda provjeriti nije da cache memorije. Takođe u slučaju gost cache memorije te mora da odredi odgovarajuća prava za direktorijum (detalji u gost cache memorije opis).

  3. #3
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Novembar 2014
    Поруке
    4

    Default

    Hej momci JA oglaen drugi konac na to. Im' ne vinje moj konac pa Im' udivljen ako je ovo mrtvih proizvod?

  4. #4
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Tvoj post je nestaju u umerenosti. To je usvojen i prikazuje. vbet radova i razvija.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •