Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Страна 2 од 2 FirstПрви 12
Резултати 11 на 15 од 15

Тема: Подршка ДБСЕО

  1. #11
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Mi ne planiraju da podršku DBSEO u ovom trenutku. Mi podržavamo prijateljski dobar urls. Tako vbseo korisnici mogu da ostanu sa vbseo ili prelazak na prijateljski URL-a. Preusmeravanje pravila nakon što je prebacivanje svakog korisnika pitanje da riješiti, s obzirom da to nije vbet pitanje i svaki stari vbseo korisnik može imati potpuno drugačije prethodni dobar urls, jer je vbseo konfiguraciju u ovoj oblasti. Tako da mi ne planira da podrži DBSEO, niti bilo prebacivanje iz vbseo da drugo rešenje

    Vbet će raditi lepo na prijateljski dobar urls. Stari dobar urls ne i nije vbet slučaj - to nije na pitanje da očiste nakon mrtvih plugin. Mi smo naše proizvode, a ne someones mrtvih rešenje.

  2. #12
    Члан
    Регистрован
    Јул 2012
    Локација
    Атланта
    Поруке
    39

    Default

    Quote Оригиналли постед би tavenger5 View Post
    Ovaj. Od vbseo više nije podržao mi najmanje treba da 301 prevedeni dobar urls za novih nakon prelaska na DBSEO.
    DBSEO mogu zadržati stare VBSEO url struktura. Da je uvoz funkcija u plaćeni verzija. Ako ste još uvek su vbseo tabele u vašu bazu podataka možete da pokrenete taj modernizirati. Takođe sve VBSEO korisnici su se preselili u DBSEO.

    Činjenica: Dodaje DBSEO bilo veze i druge važne stvari vBulletin koji vodi od sad se kažnjavaju indeksa. vBulletin je jasno da je samo SEO rade je vezana za dobar urls i oni ne podržavaju 301 kliknite desnim dugmetom miša ili prilagođenog url strukture. To je veliki problem.

    Iza rezzing ... isti kao ovaj plugin ne prevodi i ... vbulletin ne samo forum softver i ... VBulletin ne radi i SEO. To je različite oblasti. Nadam se da će dodatak autor preuzima napomena.
    Последњи изменио mykkal; 09-03-15 U 21:06.

  3. #13
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Hvala za vaše mišljenje. Mi ne planiraju da podršku DBSEO u ovom trenutku. Mi podržavamo prijateljski dobar urls.

  4. #14
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Mart 2015
    Поруке
    1

    Default

    Hello, da li mi mozete re DBSeo zvanična internet strana?

  5. #15

Страна 2 од 2 FirstПрви 12

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •