Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 7 од 7

Тема: Зашто не дају верзију овог програма за кенфоро

  1. #1
    Забрањен
    Регистрован
    Јан 2013
    Поруке
    4

    Default Зашто не дају верзију овог програма за кенфоро

    здраво
    Зашто не дају верзију овог програма за кенфоро
    Želim da se promeni program koji se koristi za xenforo ali ne žele da izgube svoj program

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    U ovom trenutku ne znamo xenforo mnogobrojan plow Pokazati koji se ti arhitekture.
    Takođe smo sada zaposlen update vbet na vbulletin 5.
    Moguće je da ćemo drugih foruma motora u budućnosti, ali nije. Od prevodi se plaćaju na tržištu promijenilo i u ovom trenutku ne vidi dovoljno na takav proizvod u drugim oblastima od vbulletin. Mi smo planirali da generičkih engine za bilo koji sajt, ali, kao što sam upravo napisao prevodi postati plaćeni.

  3. #3
    Забрањен
    Регистрован
    Јан 2013
    Поруке
    4

    Default

    молим треба ми ово за мој сајт!
    кенфоро сада постао популарнији

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Па, у овом тренутку ми смо још увек у току СМФ 5 интеграције (чекајући неке промене на њиховом сајту). Док ми ћемо завршити овај посао ми не планирамо да се интегришу са другим моторима на форуму. Када ћемо завршити интеграцију и она ће постати стабилна, онда можемо да размишљамо о томе.

  5. #5
    Забрањен
    Регистрован
    Јан 2013
    Поруке
    4

    Default

    Sve novosti ?

  6. #6
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Integracija sa vBET vBulletin 5 je potpuna. Još uvek u ovom trenutku ne plan stvaranja verzija za xenoforo. Od Google prevodi se, ljudi ne koriste automatski prevodi toliko kao pre. Čak i da smo podršku mnogo drugih motora i možete imati tvoj prevodi potpuno besplatno sa velike kvote, prevod nije tako popularan kao pre. To je zato što mislimo da je to još uvijek proživljavamo posljedice se ne da stvori verzija za xenoforo. Nadamo se da će ljudi će se vratiti na korišćenje veš prevod, ali u ovom trenutku izgleda da ljudi su uplaseni da novi prevod motora, koji su slobodni, takođe će postati plaćeni - samo kao što je Google. Ja nemam druge objašnjenje za niske potražnja za veš prevod. Dok će promeniti i zahteva rasti, mi ne plan za stvaranje nove verzije za druge platforme. Mi smo mislili, da manje potražnje može biti uzrokovan nedostatak integracije sa vBulletin 5, ali sada je integrisan i ništa se nije promenilo. Dakle - u ovom trenutku mi podržavamo i razviti naše stvarne linije proizvoda. Žao mi je zbog loše vesti za vas

  7. #7
    Забрањен
    Регистрован
    Јан 2013
    Поруке
    4

    Default

    Da prestanu da podržavaju ovaj glup program i počnu da se stvori kopiju ovog Dodatka sa xenforo

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •