Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 3 од 3

Тема: Сервер исправке

  1. #1
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default Сервер исправке

    Хелло.

    Данас и сутра ћемо можда направили неке серверске исправке. Због тога од форума може бити у квару с времена на време.
    Ми ћемо припремити нашу инфраструктуру за вБуллетин 5. Ми знамо да је то било обећано пре неког времена, али због серверских проблема што се чини историју, имамо мало кашњење.

    Дакле, данас смо започели наше вБуллетин 5 интеграције и надамо се да ће бити учињено до краја следећег месеца

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Данас покушајте да ажурирате МиСКЛ завршио неуспехом, тако да ће дефинитивно касета до успеха. Другим речима. Будите стрпљиви уколико у наредних неколико дана наш сервер не реагује, или ако је неко последњи садржај ће нестати. Ми смо направили бацкуп пре сваког покушаја, да се не изгуби све важне информације, исправке и даље озбиљни су опасне ствари и могу да изазову неке копије опоравак у случају неуспеха. Надам се да ће ово бити безболно

  3. #3
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Тако смо већ ажурирани МиСКЛ и ПХП. И ми смо спремни да почну да раде на вБуллетин5. Ипак ћемо сачекати неколико дана да види да ли је све ок. Ако видите да нешто није у реду на нашем серверу обавестите нас - Те ствари могу десити након ажурирања
    Последњи изменио vBET; 16-07-13 U 18:23.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •