Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 2 од 2

Тема: Препоручени хостинг

  1. #1
    Забрањен
    Регистрован
    Јан 2013
    Поруке
    1

    Default Препоручени хостинг

    pred kupovinu vbet želim da biti sigurni da au da pitanja sa domaćin kompanije. Na moje karte, jedan od vodećih vbulletin hosting provajder odgovorio: "vbet je stvarno ne stvarno pogodan za zajednički zahtev ... Za nekoliko razloga. " JA dont' prilio razumeti šta to znači. Možete li preporučiti svaki pouzdani vbulletin hosting provajdera koji nemaju problema sa vbet?

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Hello. Mi ne da reklama za bilo koji hosting provajdera. Postoji mnogo usluga na tržištu koji će biti prikladan. I pitanje je ne o vbet, ali oko vbulletin, tako da bi bilo bolje da zatraži od vbulletin tim. Ukoliko želite možemo vam PM kompanija, koja je naša usluga. I dalje mi ne mislimo da naše je najbolji i najbolju ponudu. To takođe ne znači da naša usluga je loše. Jednostavno mi se fokusiraju na razvoj naših proizvoda na poređenje domaćin kompanije.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •