Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 5 од 5

Тема: И даље Гооглебот-проблеми

  1. #1
    Члан
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    67

    Default Ипак Гооглебот-проблеми са дуплим фасцикле

    И даље добија много:

    66.249.65.7 - - [23/Јан/2010: 04:00:45 +0100] "? ГЕТ / ЈА / ср / индек.пхп т = 6853 & паге = 2 ХТТП/1.1" 200 195783 "-" "Мозилла/5.0 ( Виндовс; Гооглебот/2.1; + хттп://ввв.гоогле.цом/бот.хтмл) "
    Видим Гоогле већ индексиран што су погрешно везе (од времена када вБСЕО канонски је онемогућено, јер није посао) и мозда понекад вратити на неке од њих. Међутим, ово посебно УРЛ досент Чини се да у индексу већ толико Гоогле је само са сомвхере.

    Покушајте и идите на линк ( お気に入り の 開幕 戦 - ヘーシ 2 ) И моусеовер заставе, видећете погрешно УРЛ адресе у странице извора.

    Неке везе на такве странице су нормалне неке нису (тражење / ја / ср у извор). Одлазак у двоструко везу заставу ће ићи на први језик у двоструко директоријум и канонски линк цорроспондинг на први директоријум језик у урл = исправан језик. Дакле, грешка и није тако лоше - надам се Гоогле ће поштовати канонски УРЛ. Али ипак то је мало неуредна

    1. Морамо да нађемо узрок томе што су везе се јављају у вези и спречавају га из дешава.
    2. Морамо да се исправи линкове заставу једном Гооглебот-а достигне такав страница јер већ имају такве УРЛ адресе у индекс (што значи решавање 1. Неће спречити 2)..

    вбетфлаг-питање изгледа бити у реду
    Последњи изменио krisp; 23-01-10 U 05:19.

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Ово више није вБЕТ питање. Као што је писао Гоогле-потребно је из сопствених средстава - вБЕТ није стварање такве везе више (ако вам је то - обратите пажњу да је и ми ћемо га исправи, али као што сада знамо је ово питање решено).

    И заставе су тачне - у овом линку ја је језик и остатак се третира као нормално УРЛ, тако СВ је само директоријум, зато што је ту укључено.

    Морате да бисте прешли у хтаццесс фајл. И додајте правило које ће преусмерити све такве захтеве да се захтев са једним сад кода. Након неког времена ће Гоогле да ажурира и издаје ће нестати.

    Овде је таква правила (није тестирано, јер на нашем форуму такве УРЛ адресе не раде):
    Code:
    RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ http://%{HTTP_HOST}/$1/$3 [L,R=301]
    Додајте пре него вБЕТ правила и тестирати га одмах. После неког времена (у Гоогле може бити и до неколико месеци) то правило неће бити потребно више тако да ћете моћи да га коментарише и видети да ли проблем се враћа или не.

    Да нас обавестите да ли то ради
    Последњи изменио vBET; 24-01-10 U 19:22.

  3. #3
    Члан
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    67

    Default

    Хвала Препишите преусмерења правило:

    / ЈА / индек.пхп
    (Недостаје оно што долази после ПХП)

    Употреба хтаццесс:


    РевритеЕнгине Он

    РевритеРуле хттп://% {ХТТП_ХОСТ} / $ 1 / $ 3? [Л, Р = 301]

    РевритеРуле индек.пхп језик = $ 1? [Л, КСА]

    РевритеРуле $ 2 = $ 1 језик? [Л, КСА]

    РевритеРуле ^ ((урллист | мапа) .* \\ (КСМЛ |.. Ткт) (\\ ГЗ))? $ Вбсео_ситемап / вбсео_гетситемап.пхп мапа = $ 1 [Л]

  4. #4
    Члан
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    67

    Default

    Ради без "?" на крају. Хвала!

  5. #5
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Да - то је само греска у куцању - жао за то и драго ти је нашао

    Ја ћу је тачно у претходним пост тако да други ће одмах видети добро решење

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •