Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 6 од 6

Тема: Где ви поставите заставе за госте?

  1. #1

    Default Где ви поставите заставе за госте?

    Где већина људи овде стављају своје заставе за госте? Да ли став заиста питање?

    Тренутно имамо своју у подножје овде:

    Теен Форум>> Теен Помоћ | Тинејџери Савети & Форум | Цхат Тинејџери <<

    али су размишљања о томе преласка на заглавље или испод наш гост поздравну поруку.

  2. #2
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    По мом мишљењу позицији не материје. То је исто као са реклама - када је негде скривено на дну, већина људи никада неће видети ...

    Роботи ће, наравно, видети све то. Не знам да ли роботи чини сваки приоритете у складу са линка позицију.

  3. #3

    Default

    То је оно што сам размишљања, желео бих да се заставе високо за гостима, тако да знају форуму ће превести али ја донт оскудица претраживача приоритета заставе, као наш главни садржај или тако нешто

  4. #4
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Quote Оригиналли постед би Michael View Post
    То је оно што сам размишљања, желео бих да се заставе високо за гостима, тако да знају форуму ће превести али ја донт оскудица претраживача приоритета заставе, као наш главни садржај или тако нешто
    Ви можете да урадите тако што сви преведена УРЛ адресе у вашем Ситемап са нижим приоритетом

  5. #5

    Default

    Како да додам преведен УРЛ вБСЕО Ситемап и да их на низак приоритет?

  6. #6
    Мицхаł Подбиелски (вБЕТ штаба) vBET's Avatar
    Регистрован
    Сеп 2009
    Поруке
    3,037

    Default

    Нисмо истражити ово још. И чини се да у најскоријој будућности имамо друге приоритете.
    Можете питати вБуллетин особље - Ситемап Генератор је то њихов производ и стварна интеграција решење је дао њима.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •