Важно: Ова страница користи колачиће (cookies). Користећи овај сајт без искључивања колачиће у прегледачу, значи да сте сагласни да га користите.
Купи Сада! Карактеристике Довнлоадс

Зарадите са нама!

Ако желите да почнете да зарађујете новац са вБЕТ придружити Партнерски програм.
Резултати 1 на 6 од 6

Тема: Преводилац ограничење одмах завршава?

  1. #1
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Сеп 2012
    Поруке
    25

    Default Преводилац ограничење одмах завршава?

    Мој сајт, користећи Гоогле АПИ и Мицрософт. Одмах се завршава 2 милиона граница за Мицрософт. Немојте га имате неки други начин?

  2. #2
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Можете да ограничите Превод хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...нслатионс.хтмл и хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...ранслатед.хтмл.
    kao da je prvi put vbet ne mnogo prevodi, jer ne postoji ništa u bazi podataka cache memorije. Kasnije mnogi prevodi će biti pronađeni predmeti dolaze iz baze podataka cache memorije i smanjiti troškovi prevođenja.

    Da poveća broj likova prevedena od strane microsoft kupovinu mesečne pretplate.

  3. #3
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Сеп 2012
    Поруке
    25

    Default

    Quote Оригиналли постед би Marcin Kalak View Post
    Можете да ограничите Превод хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...нслатионс.хтмл и хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цо...ранслатед.хтмл.
    kao da je prvi put vbet ne mnogo prevodi, jer ne postoji ništa u bazi podataka cache memorije. Kasnije mnogi prevodi će biti pronađeni predmeti dolaze iz baze podataka cache memorije i smanjiti troškovi prevođenja.

    Da poveća broj likova prevedena od strane microsoft kupovinu mesečne pretplate.
    Ok hvala vam brat. Imao sam problem sa forumdisplay. rekao je da se reši posle nove godine ?

    Http://www.vbenterprisetranslator.co...w-problem.html

  4. #4
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Да, наравно. Молимо ПМ ме опет приступа детаље Админ ЦП и ФТП, јер ја не могу да се пријавим.

  5. #5
    МиМ теам Почетник
    Регистрован
    Сеп 2012
    Поруке
    25

    Default

    Quote Оригиналли постед би Marcin Kalak View Post
    Да, наравно. Молимо ПМ ме опет приступа детаље Админ ЦП и ФТП, јер ја не могу да се пријавим.
    хвала. Сада послати админцп и ФТП

  6. #6
    Забрањен
    Регистрован
    Јул 2012
    Поруке
    481

    Default

    Проблем је лоша интеграција вБЕТ са вБСЕО.
    Последњи изменио Marcin Kalak; 12-02-13 U 11:49.

Ознаке за ову тему

Правила постовања

  • Ти не могу постављати нове теме
  • Ти не могу порука одговора
  • Ти не могу слати прикачене фајлове
  • Ти не могу моњати ваше постове
  •